Bilgisayar kendiliğinden "Borsa finans" kanalını açıyor

Borsa finans diye adını bilmedigim bir YouTube kanalı... Her saat beni oraya atıyor. Bilgisayarda virüs de yok. Nasıl geçer bu ya?

Tam olarak Chrome'un bildirim özelliğini mi kast ediyorsunuz anlayamadım. Eğer öyle ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Böylece bahsettiğiniz sitenin izin verilen bildirimler listesinde olup olmadığına bakabilirsiniz. Bu site listede varsa silebilirsiniz veya bu tarz bildirimlerin hepsini kapatabilirsiniz.
Chrome/Ayarlar/Site Ayarları/Bildirimler

Eğer bunu kast etmediyseniz Windows'un içindeki "Task Scheduler"ı açın . Burada planlanmış etkinlikler listeleniyor. Listeyi inceleyin ve sorunlu görevi silin.

Tam olarak Chrome'un bildirim özelliğini mi kast ediyorsunuz anlayamadım. Eğer öyle ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Böylece bahsettiğiniz sitenin izin verilen bildirimler listesinde olup olmadığına bakabilirsiniz. Bu site listede varsa silebilirsiniz veya bu tarz bildirimlerin hepsini kapatabilirsiniz.
Chrome/Ayarlar/Site Ayarları/Bildirimler

Eğer bunu kast etmediyseniz Windows'un içindeki "Task Scheduler"ı açın . Burada planlanmış etkinlikler listeleniyor. Listeyi inceleyin ve sorunlu görevi silin.
bildirim degilde direk her saat aynı dakkikada o videoyu açıyor kendiliginden
Başkalarınada olmuş kanal bu sorun bizi ilgilendirmez diyor 1 2 haftadır birşeyde indirmedim etmedim.

1. C:/ProgramData/youtube/YoutubeStarter.exe buradaki yoldan direk Youtube klasörünü silmek.
2. Görev zamanlayıcısından YoutubeStarter.exe olan zamanlayıcıyı silmek.Kopyala yapıştır yaptım sabahda böyle bir olay yaşanmıştı arkadaşla discorddan konuştum ve bunları buldum.Umarım sizinde işinize yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı