Bilgisayar kendiliğinden "Borsa finans" kanalını açıyor

Vardır bilgisayarın bir bildiği... Hocam yüksek ihtimalle virüstür. Durduk yere neden yönlendirsin oraya?
1 2 haftadır hiçbirşey indirmedim ve bilgisayar ne bildigin olacak saçma cevaplar yazmayalım
1. C:/ProgramData/youtube/YoutubeStarter.exe buradaki yoldan direk YouTube klasörünü silmek.
2. Görev zamanlayıcısından YoutubeStarter.exe olan zamanlayıcıyı silmek. Kopyala yapıştır yaptım sabahda böyle bir olay yaşanmıştı arkadaşla Discord'dan konuştum ve bunları buldum. Umarım sizinde işinize yarar.

Bana da bu sabah başladı

orayı çok bilmiyorum ya
windows arama yerine görev zamanlayıcı yaz oradan sol taraftan görev zamanlayıcı kitaplığına tıkla ve orada açılan yeri büyüt tüm uygulamalar gözüksün sonra ekran görüntüsünü al buraya yolla.
orayı çok bilmiyorum ya

youtube starder varmış ne yapim onu
1. C:/ProgramData/youtube/YoutubeStarter.exe buradaki yoldan direk YouTube klasörünü silmek.
2. Görev zamanlayıcısından YoutubeStarter.exe olan zamanlayıcıyı silmek bu işlemleri uygula

Windows arama yerine görev zamanlayıcı yaz oradan sol taraftan görev zamanlayıcı kitaplığına tıkla ve orada açılan yeri büyüt tüm uygulamalar gözüksün sonra ekran görüntüsünü al buraya yolla.

2. görev zamanlayıcısından YoutubeStarter.exe olan zamanlayıcıyı silmek bu işlemleri uygula.

Sildim bir şey bırakmadım 12 dk sonra anlayacağız geçip geçmedigini.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı