Bilgisayar kime toplatılabilir?

Çevrenizde anlayan birileri varsa rica edebilirsiniz ya da doğrudan rehberlerimizi izleyebilirsiniz.

Çevrenizde anlayan birileri varsa rica edebilirsiniz ya da doğrudan rehberlerimizi izleyebilirsiniz.
Teşekkürler.
Bursa İnegöl yakındaysanız yardımcı olabilirim.
Çok teşekkürler hocam.
Kendin deneyebilirsin mesela. Zibilyon tane rehber eşliği ile birlikte.
Kendim toplarım. Soruyu değiştirmişler. Farklı sitelerden aldığım parçaları kime montajlatabilirim? Bunu sormuştum. Ç
Kayseri de iseniz bende yardımcı olabilirim.
Çok teşekkürler hocam. Soe
Kendin toplayabilirsin bence.
Soru değişmiş. Toplamak değil kime montajlatabilirim olacaktı.
Kendinde basitce toplayabilirsin. Çok kolaydır pc toplamak. Tecrübem yok diyorsan internet dünyasında bir sürü videolar var ve hemen hemen çoğu aynı işlemdir.
Toplamak değil soruyu değiştirmişler. Kime montajlatabilirim olacaktı. Teşekkürler.
İzmir'de ikamet ediyorsanız da ben yardımcı olurum.
Çok teşekkürler hocam.

Montajı kendin yap bu deneyimi edin ki yarın bir gün sisteme bakım yapacağın zaman buna mecbur kalma şimdiden öğren. Başta dikkat edeceğin tek husus işlemciyi anakarta doğru takmakta bitiyor. Montajın en kritik telafisi olmayan kısmı orasıdır. Onu videolar vasıtasıyla hallettiğinde montajın geri kalan kısımlarında hata yapsan bile videolar izleyip telafi ederek kendin halledebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı