Çözüldü Bilgisayar kısa devre yapmadan çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasin_0001

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı dün şalterden kapattığım (kapanması uzun sürüyordu ve hızlıca kapanması lazımdı)p C bugün açılmadı kısa devre yaprak tekrar açtım. Kasa'da hiçbir sıkıntı olmadan çalışıyor USB'ler fanlar anakart ekran kartı vs. vs. Sıkıntının ne olduğunu bulamadım büyük ihtimal açma/kapama tuşunun bozulduğundan şüpheleniyorum.
Bütün yardım eden kardeşlerim size çok müteşekkirim.😇

Çözüm
Bilgisayarımı dün şalterden kapattığım (kapanması uzun sürüyordu ve hızlıca kapanması lazımdı)p C bugün açılmadı kısa devre yaprak tekrar açtım. Kasa'da hiçbir sıkıntı olmadan çalışıyor USB'ler fanlar anakart ekran kartı vs. vs. Sıkıntının ne olduğunu bulamadım büyük ihtimal açma/kapama tuşunun bozulduğundan şüpheleniyorum.
Bütün yardım eden kardeşlerim size çok müteşekkirim.😇

Power tuşu arızalanmıştır. Ayrıca yaptığınız çok yanlış kaldı ki aciliyetin ne ilgisi olabilir onu anlamadım. Sistem zaten kapanınca elektrik harcamayacaktı. Eğer derdiniz buysa? Ha yavaş kapanmış ha hızlı özellikle eğer HDD kullanıyorsan etki gösterir elbette ancak gereksiz bir müdahale olduğunu düşünüyorum parçalara zarar germesi garanti bir durum.
Adam daha da alay konusu olmamak için konuyu çözüldü yapmış dkshsldjskd.

Adam daha da alay konusu olmamak için konuyu çözüldü yapmış dkshsldjskd.

Herkese uyarı: Bilgisayarı şalterden kapatıldığında zarar geldiğini biliyorum. O kadar cahil birisi değilim. Yeni bir bilgisayara geçeceğimden bu bilgisayarı bozmaya çalışıyorum içindeki parçalar zaten çok eski yeni bilgisayara geçtikten sonra para toplayıp orta-düşük bir bilgisayar haline getirip kardeşime vereceğim. Bozabildiğim her şeyi bozmaya çalışıyorum. 1 yıldır kullandığımdan ve neredeyse her ay bir sıkıntı çıkardığından ömrü az kalmış parçaları ömrünü tüketip yenisiyle değiştireceğim.
Toplasan içindekiler 3 bini geçmez

Kim bilgisayarının kalbini durdurarak işkence etmek isterki?

Herkese uyarı: Bilgisayarı şalterden kapatıldığında zarar geldiğini biliyorum. O kadar cahil birisi değilim. Yeni bir bilgisayara geçeceğimden bu bilgisayarı bozmaya çalışıyorum içindeki parçalar zaten çok eski yeni bilgisayara geçtikten sonra para toplayıp orta-düşük bir bilgisayar haline getirip kardeşime vereceğim. Bozabildiğim her şeyi bozmaya çalışıyorum. 1 yıldır kullandığımdan ve neredeyse her ay bir sıkıntı çıkardığından ömrü az kalmış parçaları ömrünü tüketip yenisiyle değiştireceğim.
Toplasan içindekiler 3 bini geçmez

Kim bilgisayarının kalbini durdurarak işkence etmek isterki?

İstediği kadar eski olsun. Bu şekilde kendiniz de belli etmişsiniz bilerek bozmaya çalıştığınızı. Yedek parça olarak verirseniz çalışır durumda daha iyi bir para edecektir. En azından başkalarına veya israf etmemek açısından vermek daha doğru olur. Sizin işinize yaramayacağı ve sorun yaptığı hiç kullanılamaz veya değerlendirilemez anlamına gelmiyor. Ayrıca CS:GO oynadığınız zaman kapatmanız da hiç etik olmamış. Eğer iş veya aciliyet getiren gerçekten öyle bir durum olsaydı teleşdan kapatmış olabilirdiniz. Bu nedenle anlayış gösterilebilirdi. Yoksa amacımız sizi rencide veya dalga konusuna almak değil. Yani şahsen diğer arkadaşları bilmesem de siz cahilsiniz demek değildir bu durum. Sadece durumu açıklamak istedim, istediler. Durum bundan ibaret.

İstediği kadar eski olsun. Bu şekilde kendiniz de belli etmişsiniz bilerek bozmaya çalıştığınızı. Yedek parça olarak verirseniz çalışır durumda daha iyi bir para edecektir. En azından başkalarına veya israf etmemek açısından vermek daha doğru olur. Sizin işinize yaramayacağı ve sorun yaptığı hiç kullanılamaz veya değerlendirilemez anlamına gelmiyor. Ayrıca CS:GO oynadığınız zaman kapatmanız da hiç etik olmamış. Eğer iş veya aciliyet getiren gerçekten öyle bir durum olsaydı teleşdan kapatmış olabilirdiniz. Bu nedenle anlayış gösterilebilirdi. Yoksa amacımız sizi rencide veya dalga konusuna almak değil. Yani şahsen diğer arkadaşları bilmesem de siz cahilsiniz demek değildir bu durum. Sadece durumu açıklamak istedim, istediler. Durum bundan ibaret.

Anlayışınız için teşekkür ederim. Toplum içindeki en büyük sıkıntımda bu ya tam anlatamıyorum ya da anlatamadığım konuyu tam açıklayamıyorum. Ayrıca bu parçaları başkasına vermeye çalıştım ama kabul etmedi "eğer alırsam uzay kasa yapar overclock testinde kullanırım" dediği için bu da aynı yola ömrünü tüketmeye meyilli olduğundan vazgeçtim. Sonuçta kardeşim için başlangıç kasası olacağından satmadım. Son olarak çok utangaç birisiyimdir. Yüzüme utangaçlığım yansımasa bile içimde yaptığım harakete/söze vs. vs. Bin pişman olurum.

Kusuruma bakmayın :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı