Bilgisayar koltuğu önerisi

Emre Köse

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar koltuğu alacağım. Ders çalışırken falan da kullanacağım. Rahat olması benim için çok önemli. Tabi ki tasarım da öyle. Gökhan abinin aldığı koltuktan alacaktım ama hiçbir yerde stokta yok bir hafta daha bekleyeceğim gelmezse yeni koştuk alacağım.
Şu koltuğu buldum sizce nasıl:Ferrari İnternet Koltuğu - İnternet Cafe Koltukları - Akbüro Ofis Mobilyaları - Akbüro | Ofis Mobilyaları | Büro Mobilyaları | Ofis Koltukları
Sizce nasıl? Önerilerinizi bekliyorum. Bütçe de maksimum 300-350 tl civarı.

Şu anda kahvaltı yaptığımız masanın sandalyesini kullanıyorum ve hiç de rahat olmuyor o yüzden yeni bir sandalye alacağım. Almışken de rahat kaliteli birşey olsun diyorum. Ayrıca şu anda kullandığım bilgisayar kendime ait değil o yüzden dediğin gibi programlar satın alamam. Bilgisayarı inşallah sene sonunda toplayacağım. Sene sonu derken haziranda yani.

Son düzenleme:
Ben plastik bir sandalye kullanıyorum. Uzun süre başında kalınca ağrı yapabiliyor sırtımda, eklemlerimde. Ancak bir koltuğa o kadar para vermeyi de düşünmüyorum.

Güzele benziyor ancak IKEA gibi deneyebileceğiniz yerlerden alsanız daha iyi olur.

Bana da sadece bilgisayar başındayken lazım olmuyor. Öğrenci olduğum için de sürekli masada olmam gerekiyor o yüzden bu sandalyemi değiştirmek istiyorum ama fikirlerinize de saygı duyuyorum. Bu hafta sonu Tekzen,Koçtaş gibi mağazaları gezdim ama İkea biraz uzak olduğu için gidemedim önümüzdeki hafta sonu gidebilirim ancak.

Zaten başta "Gökhan Abi'nin koltuğundan alcaktım ama hiçbir yerde stokta yok" yazmıştım 
Bu arada Gökhan Abi'nin aldığı koltuk yani kırmızı olan "Bnw1638A", siyah olan ise "Bnw1656" o konunun başlığı yanlış olmuş yani:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı