Bilgisayar kulaklığının bass'ı nasıl azaltılır?

Krino6

Hectopat
Rampage RM-K10 kulaklığını yeni aldım. Sesi hafiften boğuk geliyor. Sebebinin bass düzeyi olduğunu düşünüyorum. Windows'un ses aygıtları kısmından bass'ı en düşüğe aldım ama hafif bir boğukluk var. Driver'ını internette bulamadım. Bass'ı nereden azaltabilirim?

Rampage RM-K10 kulaklığını yeni aldım. Sesi hafiften boğuk geliyor. Sebebinin bass düzeyi olduğunu düşünüyorum. Windows'un ses aygıtları kısmından bass'ı en düşüğe aldım ama hafif bir boğukluk var. Driver'ını internette bulamadım. Bass'ı nereden azaltabilirim?
Anakart modelinizin sitesi üzerinden ses sürücüsü indirip kurarsanız, oradan ayarlama yapabilirsiniz.

Rampage RM-K10 kulaklığını yeni aldım. Sesi hafiften boğuk geliyor. Sebebinin bass düzeyi olduğunu düşünüyorum. Windows'un ses aygıtları kısmından Bass'ı en düşüğe aldım ama hafif bir boğukluk var. Driver'ını internette bulamadım. Bass'ı nereden azaltabilirim?

Sürücüler güncelse, Windows'tan ses düzeyi karıştırıcı yerinden kulaklığı seçmen lazım. Tabii kulaklığın ses kalitesine göre sesi değişebilir.

Geri
Yukarı