Bilgisayar masası dizaynı önerisi

Hocam internette ucuz beyaz cok güzel duran mousepadler var 90x40 olanlarından alın 300 TL falan zaten oyun oynarken bunu koyarsınız zaten turuncu diye atılacak bir mouse pad değil :D

Koltuk olarak bende almayı düşünüyorum DXRacer craft Pro bakabilirsiniz hem Full beyaz hem kaliteli.

Masa olarak da beyaz masa tablası alıp 2 tane alex keson alın bence ben antrasit masa yaptırdım pişmanım bende keson alacağım IKEA'da satılıyor 3200 TL falandı.

Son düzenleme:
da
Hocam internette ucuz beyaz cok güzel duran mousepadler var 90x40 olanlarından alın 300 TL falan zaten oyun oynarken bunu koyarsınız zaten turuncu diye atılacak bir mouse pad değil :D

Koltuk olarak bende almayı düşünüyorum DXRacer craft Pro bakabilirsiniz hem Full beyaz hem kaliteli.

Masa olarak da beyaz masa tablası alıp 2 tane alex keson alın bence ben antrasit masa yaptırdım pişmanım bende keson alacağım IKEA'da satılıyor 3200 TL falandı.
Link atar mısınız hocam ?

Linkleride bıraktım ama lagkapten masa tablası arı peteği şeklinde karton çabuk kırılıyor zarar görüyor marangoza yaptırın bence beyaz tabla.

Linkleride bıraktım ama lagkapten masa tablası arı peteği şeklinde karton çabuk kırılıyor zarar görüyor marangoza yaptırın bence beyaz tabla.
@heaxbey @Gkdnzssmn @Lejant

3 gündür banlıydım arkadaşlar yazamadım. Öncelikle fikirleriniz için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum fakat aklımda bir konsept daha var. Oldum olası pembeye zaafım var. Yanlış anlamayın ama sadece renk olarak :D Sizce şu mousepad ve koltuğu alsam , masa olarak da marangozda toz pembe bir masa yaptırsam , üzerine de beyaz mouse ve beyaz klavye koysam nasıl durur ?

Dosya Ekleri

• 1-1.jpg
    1-1.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 14
  • Ekran görüntüsü 2024-04-10 154307.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-10 154307.png
    272,1 KB · Görüntüleme: 14
@heaxbey @Gkdnzssmn @Lejant

3 gündür banlıydım arkadaşlar yazamadım. Öncelikle fikirleriniz için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum fakat aklımda bir konsept daha var. Oldum olası pembeye zaafım var. Yanlış anlamayın ama sadece renk olarak :D sizce şu mouse pad ve koltuğu alsam, masa olarak da marangozda toz pembe bir masa yaptırsam, üzerine de beyaz mouse ve beyaz klavye koysam nasıl durur?

Hocam ekipmanlarda bence de pembe güzel bende gpx alsaydım pembe alacaktım mesela ama masayı beyaz yaptırın ekipmanı pembe alın.
Masa beyazdan başkası sıkıyor boğuyor ben beyaz kullanmak istemedim 1 haftada antrasitten bıktım.

Hocam ekipmanlarda bence de pembe güzel bende gpx alsaydım pembe alacaktım mesela ama masayı beyaz yaptırın ekipmanı pembe alın.
Masa beyazdan başkası sıkıyor boğuyor ben beyaz kullanmak istemedim 1 haftada antrasitten bıktım.
Hocam ekipman olarak pembe alamıyorum maalesef. Çünkü klavyeyi atk 68 aldım ve sadece beyaz seçeneği vardı. Fare olarak ise ninjutso sora v2 alacam bu ay içinde. Onun da sadece beyaz seçeneği var.

Hocam ekipman olarak pembe alamıyorum maalesef. Çünkü klavyeyi ATK 68 aldım ve sadece beyaz seçeneği vardı. Fare olarak ise Ninjutso Sora V2 alacağım bu ay içinde. Onun da sadece beyaz seçeneği var.

Klavyenin keycaplerini değişin hocam farede beyaz olsa göze batmaz bence.

Bu arada alacağım koltuğun da tamamen beyazı yok. Resimdeki gibi satılıyor. Sıkıntı olur mu görüntü açısından?

Bembeyaz zaten göze pek iyi gözükmez diye düşünüyorum arada farklı renklerle dokunuşlar güzel gider.

Geri
Yukarı