Bilgisayar mı motor mu?

krtbngörkem

Centipat
Daha fazla  
Arkaşlar sizce motor mu almalıyım yoksa bilgisayar mı? Ben 17 yaşındayım köyde yaşıyorum ama arkadaşlarımda hem motor var hem de PC
Sizce oyun oymayayı seven birisiyim. Ama yazın motor seven birisiyim. Sizce ilk önce PC mi alsam ondan sonra motor mu sizin düşünceleriniz nedir?

Arkaşlar sizce motor mu almalıyım yoksa bilgisayar mı? Ben 17 yaşındayım köyde yaşıyorum ama arkadaşlarımda hem motor var hem de PC
Sizce oyun oymayayı seven birisiyim. Ama yazın motor seven birisiyim. Sizce ilk önce PC mi alsam ondan sonra motor mu sizin düşünceleriniz nedir?
Teknolojik aletler yurt dışından dolar üzeri geldiğinden fiyati her geçen gün artıyor. Bugünlerde dolar kuru sürekli arttığından bilgisayar almani tercih ederim. Yalnız alacağın sistem de önemli ve bütçeni söylersen daha iyi yardimci olabiliriz.

Şahsen ben İstanbul'da yaşıyorum, sabahları otobüsler metrobüsler doluluktan binilemeyecek durumda oluyor sık olsalar da. Senin için nasıldır bilmiyorum ama motor en mantıklısı bana kalırsa.

İkisi bambaşka şeyeler, neye ihtiyacın varsa onu al. Köyden okula gitmen zor oluyorsa motor al, olmuyorsa bilgisayar.
okula gitmiyorum bıraktım açıktan geçtim bir iş bulduk alırsalar gidicem inşallah

Şahsen ben İstanbul'da yaşıyorum, sabahları otobüsler metrobüsler doluluktan binilemeyecek durumda oluyor sık olsalar da. Senin için nasıldır bilmiyorum ama motor en mantıklısı bana kalırsa.
okula gitmiyorum bıraktım açığa geçtim motor daha mantıklı geliyor bana biraz

Yeni konular

Geri
Yukarı