Bilgisayar mı? Playstation mu?

Şu an Xbox ilgimi çekiyor. PS'den daha mantıklı dite düşünüyorum
Xbox oyunları Windows Store'a gelmeye başladığından beridir bana da Xbox mantıklı gelmiyor. Konsolu konsol yapan exclusive oyunlarıdır, ben şimdi Forza Horizon 3'ü PC'de oynayabileceksem ki oynuyorum o konsolun ne albenisi kaldı ki. :kararsız:

Xbox oyunları Windows Store'a gelmeye başladığından beridir bana da Xbox mantıklı gelmiyor. Konsolu konsol yapan exclusive oyunlarıdır, ben şimdi Forza Horizon 3'ü PC'de oynayabileceksem ki oynuyorum o konsolun ne albenisi kaldı ki. :kararsız:
23 inç bir monitöre bakıp oynamaktansa koltukta yayıla yayıla 4k bir televizyonda oynamayı tercih ederim. Fakat hepsi arasında derseniz PC derim.

23 inç bir monitöre bakıp oynamaktansa koltukta yayıla yayıla 4k bir televizyonda oynamayı tercih ederim. Fakat hepsi arasında derseniz PC derim.
Dediklerini yine PC'de yapabiliyorsun, bağla Xbox kontrolcüsünü PC'ye tak HDMI kablosunu TV'ye oyna, nasıl olsa oyun exclusive değil.

Dediklerini yine PC'de yapabiliyorsun, bağla Xbox kontrolcüsünü PC'ye tak HDMI kablosunu TV'ye oyna, nasıl olsa oyun exclusive değil.
Yurtta kalıyorum ve bilgisayarı taşımak gibi bir imkanım yok :) Evde de bunu yapmaya üşenirim zaten. Zaten konsollara özel tek tük oyun kaldı. PC'ye yatırım yapmak daha mantıklı.

Sistemde işlemci, anakart, ve RAM komple değişmeli. Yaklaşık RX460 gücünde bir ekran kartı var sistemde, GT1030 önerilmesi mantıksız. Konsol alacaksan da Xbox One S ya da X öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı