Bilgisayar mı Playstation mu?

Merhaba, konu başlığı yanlışsa kusura bakmayın. Arkadaşlar şimdi bilgisayar mı alayım yoksa PlayStation 4 mü? Bilgisayara ihtiyacım yok, laptopum var. Ben oyun oynamayı seviyorum. Laptopum oyun oynatmıyor, kasıyor cart curt. PlayStation 4 alabilirim çünkü ucuz ama bilgisayar şu an en düşük 20 bin TL falan. Sizce para biriktirip bilgisayar mı alayım yoksa PlayStation 4 mü?

PC al zaten çıkan oyunlar 1-2 sene sonra PC'ye geliyor ama PS almayı düşünüyosan PS5 al.

Merhabalar, konu başlığı yanlışsa kusura bakmayın. Arkadaşlar şimdi bilgisayar mı alayım yoksa Playstation 4 mü? Bilgisayara ihtiyacım yok, laptopum var. Ben oyun oynamayı seviyorum. laptopum oyun oynatmıyor, kasıyor cart curt. Playstation 4 alabilirim çünkü ucuz ama bilgisayar şu an en düşük 20 bin TL falan. sizce para biriktirip bilgisayar mı alayım yoksa Playstation 4 mü?
PS4 alınmaz PS4 yerine PS5 daha iyi olur. Şimdi PS5 mi yoksa PC mi şimdi farklı işler yapacaksan yani sadece oyun oynamayacaksan PC al ama sadece oyun için alacaksan PS5 senin için daha iyi bir tercih olur. 20k'ya alınan pc en fazla 4-5 yıl götürür. Şuan PS5'in 7-8 yılı rahat var. Playstation özel oyunlarını seviyorsan ve GTA 6'yı erkenden oynamak istiyorsan PS5 al. GTA 6 PC'ye 1.5 yıl veya 2 yıl sonra gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı