Bilgisayar mı? Playstation mu?

Mesela ben de konsoldan PC'ye geçiş yaptım. Bazı oyunları klavyeden oynamaya alışkın olmadığım için Dualshock yardımı ile oynuyorum. Bunu da burada paylaşmak istedim.

Sevdiğiniz oyunların tarzı önemli olduğu kadar, bu oyunlar eğer multiplayer oyunlar ise beraber oyun oynadığınız topluluğun kalitesi de önemlidir. Şahsen artık platform seçiminde önceliği oyunlara, ardından oyun oynadığım arkadaşlarımın nerede olduğuna bakıyorum.

Bu arada konsolun sunduğu tüm rahatlığın daha fazlası PC oyunlarında da mevcut. Steam'in kullanıcı deneyimi yanında PSN ve Live cidden çok zayıf kalıyor. Tabii bu arayüzün arkasındaki topluluğu ve onların yaptıkları paylaşımı düşününce bu fark daha da artıyor.

Ben playstationumu aldım çoktan xd hiç bir eksiklik veya fazlalık hissetmiyorum yeteri kadar oyalıyor fakat ne bileyim bilgisayar kadar değil yine de alınması gereken bir şey

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı