Bilgisayar Montajı Yapmak Zor mu?

Hortlatmışmı olacagım bilmiyorum lakin,çok güzel yorumlamış özetlemişsiniz kendi adıma tedirginlik yaşıyordum kasa toplatmakmı yoksa toplamakmı konusunda şimdi daha netleşti kendim toplayacağım teşekkürler tekrardan :)
konu hortlatmak gibi olmasın ama :D
bende kendim montajımı kendim yapmayı düşünüyorum sizin serüveniniz nasıl geçti acaba 2 ay önce yapıldığını görünce yorumun sormak istedim :)

bende kendim montajımı kendim yapmayı düşünüyorum sizin serüveniniz nasıl geçti acaba 2 ay önce yapıldığını görünce yorumun sormak istedim :)
estağfirullah ne hortlatması iyi yapmışsınız.Malesef kendime güvenemediğim için bi arkadaşımdan yardım alarak topladık tavsiye olarak bilen biri ile toplamaya başlamalısın :)

Konuyu bu sefer de ben hortlatıyorum 😂. Montajı yaptınız mı? Ben de siparişlerimi verdim parçaları bekliyorum, kendim toplayacağım inşallah. Senelerdir istiyordum cesaret edemiyordum, Game Garaj'da stok kalmayınca toplamaya mecbur kaldım 😁. Verebileceğiniz öneri, tavsiye var mı montaj için?

Konuyu bu sefer de ben hortlatıyorum 😂. Montajı yaptınız mı? Ben de siparişlerimi verdim parçaları bekliyorum, kendim toplayacağım inşallah. Senelerdir istiyordum cesaret edemiyordum, Game Garaj'da stok kalmayınca toplamaya mecbur kaldım 😁. Verebileceğiniz öneri, tavsiye var mı montaj için?
Evet yaptım gayet başarılı oldu ama bilgisayar parçaları hakkında bilginiz yok ise hiç bu işe girismeyin derim onun haricinde kısa terimleri vb biliyorsanız çoğu şey zaten üzerinde yazıyor doğru yere takmak yeterli olucak zorlanicaginiz iki kısım var die düşünüyorum şahsen benim öyle oldu 1. Kablolalamayi sağlıklı yapıp hava akışını engelletmemek 2. Led reset vb gibi anakart üstüne takılacak kabloları doğru algılayıp doğru yerine takmak önemli ayrıca ben kendim yaparken acemi hissediyordum bu yüzden YouTube da başka montaj videoları vb takıldığm yerlerde oralardan izledim çok zevkliydi montaj işlemleri ama bilginiz yok ise garantiye almanızı tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı