Bilgisayar Toplamak Zor mu?

Kolaylık olarak pek zor denmeyebılecek kadar kolay. Ama yapacagın bır hata sıstemını daha uzun sure kuramamana sebeb olabılır cok onceden ılk PC'mı aldıgımda temızlerken ıslemcıyı cıkarmıstım normal bır sekılde takmaya calısırken sanırım pınlerı yamultmusum basıma 150 lira civarı masraf actı yenı anakart almak zorunda kaldım. he sıfırdır belkı garantı ye gıder degısır bılemem ama onerımya bır bılene toplatman kendın toplamayı dusunursende cok dıkkatlı bır sekılde toplaman olucaktır. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zor değil kesinlikle. Arkadaşlara bakarak cesaretlenebilirsin. Ayrıca senin özendiğin kadar, kimse özenmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zor değil kesinlikle. Arkadaşlara bakarak cesaretlenebilirsin. Ayrıca senin özendiğin kadar, kimse özenmez.

Yinede dikkatli olmakta fayda var diye düsünüyorum tırnaklar v.s

Kardeşim bende bir zamanlar öyle düşünürdüm, arkadaş bir gün evine çağırıp bilgisayar toplayalım dedi ben daha o zamanlar sadece RAM ve işlemci takmayı bilirdim, bir şekilde sistemi başarıyla toplayıp çalıştırdık yani sende yapabilirsin. İstersen videolara göre yaparsın istersen de kullanma kılavuzuna göre yaparsın zaten kılavuzlarda detaylı bilgi yazıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı