Bilgisayar Toplamak Zor mu?

ibrahim1998

Decapat
Arkadaşlar yakın zamanda iyi bir bütçe ile oyun bilgisayarı toplamak istiyorum fakat güvenilir mağazalar evime çok uzak kalıyor. Bu yüzden parçaları tek tek sipariş edip evde kendim toplamayı düşünüyorum. Fakat hiç tecrübem yok YouTube'dan video izleyerek yapmayı düşünüyorum siz ne dersiniz? Elime yüzme bulaştırır mıyım işi uzmanlarına mı bırakmalıyım yoksa kendim mi yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalardan anlıyorsan birleştirmesi için bilgisayarcıya vermen daha iyi olur. Anlamıyorsan yanında anlayan bir arkadaşın olmalı. Anlayan yoksa hiç eline yüzüne bulaştırma marka PC al hem garantisi olur sıkıntı çıkmaz.

Hayır, çok kolay. Aynı lego parçaları gibi zaten. Video izleyerek rahatça yapabilirsin. Ama eğer kendine güvenemiyorsan Inventus gibi şirketlerden toplu halde alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet kolay bir iştir. Full Loop sıvı soğutma olmadığı sürece sıkıntı çekmezsin. Zaten bizim burada çok da profesyonel PC toplayan adam yok. Tüm dünyada sayılı insanlar bahsettiklerin. Bu doğal bir şey çünkü işin pek de profesyonel olunacak bir yanı yok. Açın Technopat'tan uygun bir video izleyin birkaç kere. Anlarsınız ne kadar kolay olduğunu.

Hiç bilgin yoksa işi bilene toplat.
O zaman hiçbir zaman bilgi edinemez.

Şu an kullanmakta olduğum bilgisayar ilk topladığım bilgisayardı. Almadan önce Recep ve Ali abimizin tüm toplama videolarını izlemiştim. Kolay birleştirmesi, bittikten sonraki ilk açılışın verdiği keyif hiçbir şeyle takaslanamaz. 😃

İnegölde olsaydınız hallederdik. Zor değil, sadece neyi nereye takman gerektiğini öğrenmen gerekiyor. Birkaç video izledikten sonra zor olmasa gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı