Bilgisayar Mühendisliği için Laptop Seçimi

Sorgusuz sualsiz 17.3"

Film izlemeyeceksen ve sadece o saydığın iki oyunu oynayacaksan 15.6" alabilirsin. Fakat şahsen ben kullanamıyorum o kadar küçük ki ne oyun ne de film hissiyatı var. Yalnız yukarıda iki ürün arasında performans farkı da var. Ama olsun ya yine de 17.3" alırdım ben. 17.3" bile küçük 15.6 eziyettir.

Sorgusuz sualsiz 17.3"

Film izlemeyeceksen ve sadece o saydığın iki oyunu oynayacaksan 15.6" alabilirsin. Fakat şahsen ben kullanamıyorum o kadar küçük ki ne oyun ne de film hissiyatı var. Yalnız yukarıda iki ürün arasında performans farkı da var. Ama olsun ya yine de 17.3" alırdım ben. 17.3" bile küçük 15.6 eziyettir.
Bu konuda katılıyorum şehir dışına giderken 15.6 ekranı olan bilgisayarımla çıkıyorum, eve döndüğümde 24 inc görünce keyfim yerine geliyor. :)

@'Nhympex Benim kullandığım 17.3" bu bile küçük geliyor. Yan bilgisayarın monitörünü bağlayasım geliyor işte geçen kuzen geldi çıkardı laptopu. 15.6 bune len dedim gülerek küçücük bir de oyun indirmiş onunla oyun oynuyor 😁 Bir de ben sağa sola götürüyorum yani toplasan 5 kilo bile değil neyini taşıyamıyorlar. Monster sırt çantasına koyup götürüyorum beden narin olunca zorlanıyor sanırım.

@'Nhympex Benim kullandığım 17.3" bu bile küçük geliyor. Yan bilgisayarın monitörünü bağlayasım geliyor işte geçen kuzen geldi çıkardı laptopu. 15.6 bune len dedim gülerek küçücük bir de oyun indirmiş onunla oyun oynuyor 😁 Bir de ben sağa sola götürüyorum yani toplasan 5 kilo bile değil neyini taşıyamıyorlar. Monster sırt çantasına koyup götürüyorum beden narin olunca zorlanıyor sanırım.

1 Aydır şehir dışındayım hocam görmen gerek böyle bir sıkıntı stres yok, oyun oynayayım desem kasmalar takılayım desem sıkıntı basmalar evimi özledim bea :)

@Silinen üye Ne alaka? Saatlerce okulda veya işte zaman harcayan birine 100 gram bile fazla gelir. Ben de zamanında 1 saatten fazla toplu taşıma kullandım. (Daha fazla sürünenler de var.) İnsanın ruhunu emiyor böyle şeyler. Her gün aynı yükü çeken biri zorlanınca "narin" mi oluyor? Teknolojiye biz adapte olmayız, o bize adapte olur. Komik olmayın lütfen. 15.6" standart bir ölçü ayrıca. 10" gibi bir ölçü olsa hak vereceğim ama sizin yorumunuz yapıcı gelmiyor bana.

Son düzenleme:
CS:GO pişmanlıktır. 3000-4000 saat arası CS:GO geçmişim var. O kadar saat oyun oynamak yerine keşke kod yazsaydım diye pişmanlık duyuyorum şu an :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
@feneresevdalı Sanırım sadece alıntıladığınız yeri okudunuz. Altında da bir şeyler yazmıştım.
Hocam koşulsuz demeniz komik. 1660ti neredeyse 2 tane 1650 demek. 1660Ti alınabiliyorken ekran büyük diye yarı güçte bir ekran kartı almak komik olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı