Bilgisayar mühendisliği mi, veterinerlik mi?

Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Acil Tıp Teknisyeni Mezunu / Veteriner Hekimlik Okuyo
Sayısalda 107.000'deyim. Sene başından beri bilgisayar mühendisliği istiyordum ama aklım biraz karışıyor iş imkanı konusunda. Okuyunca boş kalan baya adam var. Tabii ki de bu kendini gelistirmekle alakalı biliyorum.
Hayvanları da bilgisayarda vakit geçirmeyi de çok seviyorum, sizin de düşüncelerinizi bekliyorum.
Veterinerlik şu an için çocuğu mezunu rahatlıkla iş bulabiliyorlar hem de sevdiğim için bir kısmım da orayı mı yazsam diyor.
Kafam karışık anlayacağınız, iki bölüm hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok alakasız konular ve yine dediğimi tekrarlayacağım başkasının hayatınızı şekillendirmesine izin vermeyin. Bu arada ülkemizdeki çoğu veterinerlik fakültesi güzel fakat zorlukları da mevcut. Bilgisayarı da biliyorsunuz ama ben yine de söyleyeyim. Sen git İTÜ'ye o kadar boş adamlar var ki. Sadece kazanmış mezun oluyor nasıl yazacağım diyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı