Bilgisayar parası ile döviz veya altın almak mantıklı mı?

~Astro~

Decapat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere 1 dolar 8 lira oldu, Euro desen olmuş 9.5 lira, altın zaten almış başını gidiyor 500 lira olmuş 1 gram altın. 6 ay içinde PC veya konsol hatta ikisini birden almayı düşünüyorum. Şimdi o para ile döviz/altın alsam, sonra alacağım zaman lazım olan kadar parayı dövizden/altından TL'ye çevirip satın alsam kârlı olur muyum? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 1 dolar 8 lira oldu, Euro desen olmuş 9.5 lira, altın zaten almış başını gidiyor 500 lira olmuş 1 gram altın. 6 ay içinde PC veya konsol hatta ikisini birden almayı düşünüyorum. Şimdi o para ile döviz/altın alsam, sonra alacağım zaman lazım olan kadar parayı dövizden/altından TL'ye çevirip satın alsam kârlı olur muyum? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Kanka bu yükseliş ile giderse belki 2 3 k fazla paran olabilir ama tamamen şans.

1 Hafta kullanılmış Xbox One S satabilirim :) (2 kollu 1 TB)
Knk bu yükseliş ile giderse belki 2 3 k fazla paran oabilir ama tamamen şans
Ondaki doların fiyatı ile beraber her şey pahalanacağı için bence gereksiz.

Geri
Yukarı