Bilgisayar parçaları fiyatları düşer mi?

Fiyatlar düşer mi?

• Düşer

Oy: 8 47,1%
  • Düşmez

Oy: 9 52,9%

• Oy verenlerin toplamı
    17
Siyasi olaylar ile dolar yükselmesi muhtemel. Elinizdeki parayla düşündüğünüz parçaları ekran kartsız alıp yanına 2.el idarelik bir kart ile Hazıran ayına kadar bekleyebilirsiniz bence.

Hocam o kasa ve güç kaynağını almayın. Paylaştığım ürünleri alabilirsiniz.

300 TL için 5 ay beklemek mantıklımı sence?

Zaten para biriktiriyorum param birikince toplu mu alsam yoksa biruktikçe mi alsam yani nasıl olsa son oarça gelene kadar kullanamiyacağim belki elime para geçtikçe alirsam ilerki zamanda daha duser mi diye soruyorum aslında.
Bence ucuz parça gördüğün zaman yapış, at kenara.

Sizce attığim ekran kartı Gaming gecelerinde 1700-1800 TL'ye kadar düşüyor haziran ayinda da daha düşer mi yoksa biriktiği anda almali miyim?

Zaten para biriktiriyorum param birikince toplu mu alsam yoksa biruktikçe mi alsam yani nasıl olsa son oarça gelene kadar kullanamiyacağim belki elime para geçtikçe alirsam ilerki zamanda daha duser mi diye soruyorum aslında.

Hocam üretime başlanıp stoklar düzelirse fiyatlar geriler. 1660S daha yakın zamanda 2.5-3K civarındayken şu an 4K-5K civarlarında görüyorum. Stoklar geldikçe normal fiyatlarına dönecektir. Ancak bu sırada dolar tekrar zirveye oynamaya başlarsa çok gerilemez bu şekilde düşmeye devam ederse düşer.

Hocam üretime başlanıp stoklar düzelirse fiyatlar geriler. 1660S daha yakın zamanda 2.5-3K civarındayken şu an 4K-5k civarlarında görüyorum. Stoklar geldikçe normal fiyatlarına dönecektir. Ancak bu sırada dolar tekrar zirveye oynamaya başlarsa çok gerilemez bu şekilde düşmeye devam ederse düşer.

Hocam çok teşekkür ederim bende bu şekilde açıklayarak bir yardım istiyorum sağ olun zaten bende gereğinden düşük bir fiyat vermek istemiyorum normal fiyatlarina gerilesin istiyorum.

Geri
Yukarı