Bilgisayar parçaları uçakta taşınır mı?

wrâithx

Hectopat
İşlemci, M.2 SSD, HDD ve Xbox 360 gamepad olacak. Bunları el bagajıyla götürsem bir sıkıntı çıkar mı? Sonuçta işlemci ve M.2 SSD pahalı parçalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'yi çantan da güzelce taşıman gerek. Darbelerde hasar görebilirler. Onun dışında diğerlerini güzel sararsan ve sabitlersen sorun çıkmaz.

Ezilmeyecek sekilde bir tshirt'un icine koyp getirebilirsiniz, sorun olmaz. Ben full set cihaz getirmistim o sekilde.

Varsa mücevher kutusuna koyabilirsiniz veya balonlu naylon ile sarmak da iş görür.

Arkadaşın dediği gibi tişört veya bir kiyafete sarıp getirsem olur mu zaten çantada duracağı için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

Varsa mücevher kutusuna koyabilirsiniz veya balonlu naylon ile sarmak da iş görür.

Bir arkadaş demişti uçakların elektrik emdiğini bilgisayar parçasına zarar verebileceğini dair şeyler söyledi ama arkadaş bagaj da getirmişti el bagajında değil

Arkadaşın dediği gibi tişört veya bir kiyafete sarıp getirsem olur mu zaten çantada duracağı için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum
Tabii, olabilir ancak özellikle AMD (işlemci pinleri işlemcinin üzerinde olduğundan) bir işlemciyse işlemci üzerine baskı uygulanmadığından emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı