Bilgisayar parçaları uçakta taşınır mı?

Bir arkadaş demişti uçakların elektrik emdiğini bilgisayar parçasına zarar verebileceğini dair şeyler söyledi ama arkadaş bagaj da getirmişti el bagajında değil.
Uçaklar yıldırım düşmesinde dahi faraday kafesi gibi davranıp iç kısımda elektrik akımını iletmezler diye biliyorum. Yine de @Jira hocam daha iyi bilir.

Yüksek ihtimalle pinler üstte değildir 5600X de
5600X'de pinler işlemcide, pinlerin zarar görmemesi adına ekstra dikkat etmelisiniz.

Uçaklar yıldırım düşmesinde dahi faraday kafesi gibi davranıp iç kısımda elektrik akımını iletmezler diye biliyorum. Yine de @Jira hocam daha iyi bilir.

5600X'de pinler işlemcide, pinlerin zarar görmemesi adına ekstra dikkat etmelisiniz.

O pinleri nasıl koruyucam hiç bilmiyorum, normal bir kutuya koyup onu baloncuk naylon ile sarmalıyıp öyle koyarım çantaya diyorum

Peki sipariş ettiğim gibi koyarsam bir sorun olur mu işlemciyi, M.2 SSD HDD

O pinleri nasıl koruyucam hiç bilmiyorum, normal bir kutuya koyup onu baloncuk naylon ile sarmalıyıp öyle koyarım çantaya diyorum

Peki sipariş ettiğim gibi koyarsam bir sorun olur mu işlemciyi, M.2 SSD HDD
Gelen kargo paketiyle getirirseniz sorun olmaz diye düşünüyorum, zaten ürünün satıcısı uygun şekilde muhafazasını sağlayacaktır. HDD'yi de sarsmamaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı