Bilgisayar parçası yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşlemci ? Kaç nm olacak içine kim sığdıracak insanlar robot kullanıyorlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları yapmak çok zor. Adamlar bunların okulunu okuyor. Öyle kafan estikçe bir parça yapamazsın. İlk Türk işlemcisi fena olmaz yani. :)

Bakın beyler biraz ağır olucak ama düşünceme saygı duymuyorsan benim konuna yazı yazma.Amacın alay etmekse defol git kardeşim boşuna kendini yorma ygtsys sanada çok teşekkür ediyorum ilgin için.

Önemli değil her zaman birşeyler yapanın yanında olmak lazım bende aynı şeyleri yaşadım :) Kimse beni ciddiye almamıştı.

Bekir birdaha konuma yorumda bulunma lütfen ve bekir gibiler sizde yazmayın lütfen hayal gücünden yoksun teknolojiden anlamayan insanlar.

Kardeşim benim lafıma da alındı isen kusura bakma. Benim demek istediğim bunu sende biliyorsundur, boş kafayla(sözüm meclisten dışarı), bilgi olmadan yapamazsın. Düşüncen çok güzel o ayrı.

Sonuçta birileri bunları yapmayı başarmış ve biz sadece onlarda alıntılar yaparak kendi modelimizi tasarlıcaz. Zaten her şey önümüzde hazır ülkemizde sizin gibiler olduktan sonra bu ülkeden bir şey olmaz.

Meslek lisesine ilk başladığım vakit ( bilişim teknolojileri bölümü ) parça yapıcağımzı sanmıştım. Aradan yıllar yıllar geçti hala parça yapacağıma inanmaya çalışıyorum. Sonuçmu Network ögrencisiyim. Hala inanıyorum birgün olcak :))

Kardeşim allaha şükür bir şeyler biliyorum ve bu konu hakkında uzun süredir araştırma yapıyorum ve bana yardımcı olacak programcı tasarımcı mühendis arkadaşlarımda var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı