Bilgisayar satılıp PS4 Pro alınır mı?

Satmadınız mı bilgisayarı? Zaten 20 gün falan lazım. İnternetten başka bulursam alayım tabii. :D.

Hocam ne yazık ki daha satamadım fiyat olarak 3950 TL'ye koydum iyi görüntülenme alıyor fakat ölücüler soruyor 3000 TL'ye istiyorlar kimsedede para olmayınca malumunuz :D fakat 10 20 güne satılır diye düşünüyorum satıldıktan sonrada yüksek ihtimalle Xbox Series S alacağım global garanti TR Microsoft'ta geçiyor imiş.

Hocam ne yazık ki daha satamadım fiyat olarak 3950 TL'ye koydum iyi görüntülenme alıyor fakat ölücüler soruyor 3000 TL'ye istiyorlar kimsedede para olmayınca malumunuz :D fakat 10 20 güne satılır diye düşünüyorum satıldıktan sonrada yüksek ihtimalle Xbox Series S alacağım global garanti TR Microsoft'ta geçiyor imiş.
İnşallah satılmaz da bilgisayar kullanırsınız amin. :D

Varmış internette 100 TL'ye pazarlıkla 70'e alayım.

İnşallah satılmaz da bilgisayar kullanırsınız amin. :D.

Alabilirsiniz hocam fakat dediğim gibi YouTube'da video film izlemek için ideal bilgisayarım daha 1 yıllık bende satmak istemezdim ama bir ekran kartı 2 k TL olunca onun yerine satıp alacağım Xbox Series S'de 1080P 120FPS'ye kadar 2 kda 60FPS'ye kadar oyun oynayabileceğim fakat bilgisayarın satılması için süre gerekiyor :D.

Ayrıca isterseniz overclock yapıp eski oyunları 1080P'de oynayabilirsiniz. Ben şu anda Assassin's Creed 2'yi overlock ypaıp oynayabiliyorum :D.Zamanında Vatan Bilgisayar'dan 90 TL'ye almıştım hey gidi günler hala kullanıyorum gerçekten 90 TL'nin karşılığını iyi verdi.

Hocam duanız tuttu Vatan Bilgisayar üzerinden 0 MSI Gaming X 1660 aldım 2K TL'ye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı