Bilgisayar siyah ekranda kalıyor ama çalışır durumda

Musti88

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı açıyorum fakat ekran gelmiyor. Dün de bununla alakalı bir konu açmıştım. Bilgisayarcıya götüremedim kapalı ve hala aynı şekilde. Ne denesem olmadı. Yardımcı olacak var mı?

Bilgisayarımı açıyorum fakat ekran gelmiyor. Dün de bununla alakalı bir konu açmıştım. Bilgisayarcıya götüremedim kapalı ve hala aynı şekilde. Ne denesem olmadı. Yardımcı olacak var mı?

Ekran kartı bozulmuş olabilir, her şey olabilir aslında bilgisayarcıya gidip baktırmada fayda var... En kötü RAM'larin yerlerini değiştirin bazen yiyor :D

Monitörü test ettiniz mi? Belki Monitör den dir. Eğer değilse @ege3534 hocamın attığını deneyin.

BIOS a girebiliyor musun? Girebiliyorsan bilgisayarı güvenli modda açmayı ve ekran kartı sürücülerini yeniden kurmayı dene.

Anakart nedir?

Anladığım kadarıyla bilgisayar çalışıyor ancak siyah ekran CTRL + Shift + ESC ve dosya yeni görevi çalıştır "explorer.exe"

Şimdi şöyle diyim size pazar günü dvi kablosunu hdmı a çeviricim ekran kartı üstünde kırıldı bende onu çıkarıp yenisini aldım ve taktigimda ekran gelmedi
Anakartim Asroch h110 m DGS r.3.0
Klavye ve mause de çalışır durumda kalıyor bu arada

Şimdi şöyle diyim size pazar günü dvi kablosunu hdmı a çeviricim ekran kartı üstünde kırıldı bende onu çıkarıp yenisini aldım ve taktigimda ekran gelmedi
Anakartim Asroch h110 m DGS r.3.0
Klavye ve mause de çalışır durumda kalıyor bu arada
Ekran kartında sıkıntı olabilir hocam.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı