Bilgisayar Topladığını Sanan Techopat Özentileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orayı sansürleyerek söylemeniz iyi olurdu.

Biz bildiğimizi yapmaya devam edicez. Siz de istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz, yanlış bir şey yaptığımızı düşünmüyoruz ve ayrıca tabiki de Recep ve Ali Abiyi de dikkatle inceliyoruz, bu özentilik değil örnek almaktır. Kötü yorumlarınız için teşekkür ederim. Özgürsünüz, istediğini yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle biraz ağır olmanı tavsiye ederim. Eğer çekemiyorsan hiç konuşmayabiliriz ama şunu bil ki asla insanları kandırmana izin vermem. Bahsettiğin PC'deki RAM'ler hangi yüzyıldan kalmaysa hiçbir yerde stokta yok, gel gelelim fiyat konusuna. Sen bu parçaları bu kadar ucuza bit pazarından falan aldın galiba, güncel bir fiyat araştırması yapsan bu PC'nin 3000 TL'den aşağıya çıkmıyacağını görürdün. İstersen parcaların güncel fiyatlarını bir araştır. Kendinin bir şeyler bildiğini savunuyosun ne kadar güzel fakat yanlış bilmediğine emin olmadan insanlarla paylaşma. Bizim bu parçaları tek temin edebileceğimiz yer vatan computer'dı. Oradaki güncel fiyatlara bir bak isterim. Gerçekten yanlış bildiğini görüceksin. Bir de insanların buradan kazanacakları paraya ne kadar ihtiyacı olduğunu bilemezsin, o yüzden özentilik yerine bu işi gerçekten iyi yapan kişileri örnek aldık diyelim.

YrL286.png

1.png

2.png

3.png

Arkadaşlar hala aynı yerdesiniz. Ben haddinizi bilin diyorum, siz kötü kelimeler kullanarak benim haddim bu demeye getiriyorsanız. Buyrun yapın yorumun kaldırılma amacı küçükten büyüğe bir sürü insan bizi izliyor, onları rahatsız edemezsiniz.

Gerçekten anlamak isteseydin anlardın diye düşünüyorum

Arkadaşlar hala aynı yerdesiniz. Ben haddinizi bilin diyorum, siz kötü kelimeler kullanarak benim haddim bu demeye getiriyorsanız. Buyrun yapın yorumun kaldırılma amacı küçükten büyüğe bir sürü insan bizi izliyor, onları rahatsız edemezsiniz.

Sen önce Türkçe kurallarıyla yazmayı öğren, bu arkadaşa daha fazla dayanamayacağım konu kilitlenebilir insanların verdiği bilgileri de böylece görmüş olduk. İyi sosyaller.

Benim nasıl yazdığımın pek bir önemi yok, siz nasıl anlıyorsunuz o önemli. Hepinize teşekkürler, iyi akşamlar.

Neden kilitliyorsun? Parça fiyatları konusundaki yazıma cevap yok mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı