Bilgisayar toplamak için çok para verilmeli mi?

Ben o kadar çalışıp APU topladım da kardeşim kusura bakma. Ama kolay değil 2 ay.
Cidden 2 ay da apu sistem toplanabilir en fazla maaşlar 800 700 veriyolar çocuğuz sonuçta fazla maaş vermezler
Aga ben 2 sene sonra 15 ay çalışıp 5600X 6700XT sistemi nasıl alırım diye düşünüyorum bir de daha monitör vs. eklenmemiş hali ile.

Bu hayatta paran yoksa sende yoksun bırak PC'yi hayatın kararır hayat zor.

2 yıl çalışıp neden sistem almak istiyorsunuz anlamış değilim. Ben şahsen 2 yıl çalışmış olsam o parayı saklardım veya yatırım yapardım. Bilgisayar oynamak için saçmazdım.

Gayet basit hiç sistemim olmadı benim ve bu benim hayalim oldu artık ve hayallerde gerçek olmaz.
O arkadaşı takmanızı önermem. Küçük bir arkadaş herhalde. Hava atmaya çalışıyor.

Türkiye'de 2 sene çalışıp spor arabayı çocuk olarak alamazsın. Büyüyünce de alamazsın. Aylık 30.000 alırsan alırsın ama.

Yere göre değişir o stajda ayda 700TL ama aylık çalışsam 2000TL geliyor.

Doğruyu söylemek gerekirse ben haftalık harçlıklarımdan biriktiriyorum ayda 80TL alıyorum harçlığım o kadar onu da kumbarama atıyorum ve başka birimlere çeviriyorum yükseldiğinde Türk lirasına çeviriyorum böyle para kazanılabilir ama 3 5 TL tabii böyle 5000 10000 basıp yükseldiğinde alırsanız 2 katı kar edersiniz 10000'i 20000 yaparsınız 10000'e sistemi toplar diğer 10000 IDE kumbaranıza atar veya bir banka hesabı açar orada biriktirirsiniz faizlerini beklersiniz

O arkadaşı takmanızı önermem. Küçük bir arkadaş herhalde. Hava atmaya çalışıyor.

Türkiye'de 2 sene çalışıp spor arabayı çocuk olarak alamazsın. Büyüyünce de alamazsın. Aylık 30.000 alırsan alırsın ama.

Laflarını bil de konuş. Bende Türkiye'de yaşadım ve kendi çabamla Almanya'ya yerleştim. Şu anda üniversite okuyorum Türkiye'de tatil dönemlerinde Almanya'ya dönüyorum. Hava falan da atmaya çalışmıyorum neyse o.

Evet büyüyüncede alamazsın çok zordur burada. 2 sene çalışıp güzel bir sistem toplıyabilirsiniz ama 2 yılda az değil öğrenciyiz hiç harcamadan yapamayız zaten.

Laflarını bil de konuş. Bende Türkiye'de yaşadım ve kendi çabamla Almanya'ya yerleştim. Şu anda üniversite okuyorum Türkiye'de tatil dönemlerinde Almanya'ya dönüyorum. Hava falan da atmaya çalışmıyorum neyse o.

Adam öneri yapmış sana küfür falan etmemiş bence kendi fikri.

Yeni konular

Geri
Yukarı