Çözüldü Bilgisayar yapılanları kaydetmiyor ve mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Criesley

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İlahiyat
Şimdi tonla mavi ekran gördüm. Ben evde yokken bilgisayar sökülüp başka odaya taşınmış ve ben gelince tabii ki sorunlar çıktı.

Sorunlardan 1.si yeniden başlayınca her şeyi unutuyor tabii bu SSD için geçerli. HDD'de böyle bir sorun yok.

SSD testlerinden durumu iyi diyor.

2. sorun format atılmıyor, biçimlendirme yapmıyor, sıfırlamaya izin vermiyor.

3. sorun uzun kullanım yok tabii ki de.

4. sorun başlat menüsü bazen açınca gelmiyor yok yani.

5. sorun disk part ile de düzelmiyor SSD.

Yani SSD öldü diye düşünüyorum ben.
6 aylık bir SSD lakin James Donkey. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.
Salt okunur oldu da diyebilirim büyük ihtimalle SSD gitti. İçinde sadece sistem dosyalarım vardı içinden bir şeyler alabiliyorum ama koyma yok silme yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi tonla mavi ekran gördüm. Ben evde yokken bilgisayar sökülüp başka odaya taşınmış ve ben gelince tabii ki sorunlar çıktı.

Sorunlardan 1.si yeniden başlayınca her şeyi unutuyor tabii bu SSD için geçerli. HDD'de böyle bir sorun yok.

SSD testlerinden durumu iyi diyor.

2. sorun format atılmıyor, biçimlendirme yapmıyor, sıfırlamaya izin vermiyor.

3. sorun uzun kullanım yok tabii ki de.

4. sorun başlat menüsü bazen açınca gelmiyor yok yani.

5. sorun disk part ile de düzelmiyor SSD.

Yani SSD öldü diye düşünüyorum ben.
6 aylık bir SSD lakin James Donkey. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.
Salt okunur oldu da diyebilirim büyük ihtimalle SSD gitti. İçinde sadece sistem dosyalarım vardı içinden bir şeyler alabiliyorum ama koyma yok silme yok.

James Donkey'in SSD'leri kronik sorunlu değil miydi ya? Büyük ihtimal öldü. 6 ay diyorsunuz garantisi var mı?

James Donkey'in SSD'leri kronik sorunlu değil miydi ya? Büyük ihtimal öldü. 6 ay diyorsunuz garantisi var mı?
Herhalde kronik sorunlu. Garantisi var zaten talep açtım. Bazı YouTube da bilgisiz iş yapanlar yüzünden almıştım. En azından içindeki önemli dosyaları aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı