Bilgisayara bakmak dışında evde ne yapılabilir?

Duvara bakabilirsin, koltukta oturabilirsin, camdan bakabilirsin, uyuyabilirsin, yapacak çok bir şey yok PC devam.

@M4VER1CK
Sadece soru benimkisi, Ermenistan ve Kanada ile bağlantınız nedir?
Kendinizi geliştirecek ve öğrenecek o kadar şey varken niçin kendinizi sanal dünyalara hapis ediyorsunuz? Sana hiç bir şey katmıyor oyun ve diğer boş işler.

Kendinizi geliştirecek ve öğrenecek o kadar şey varken niçin kendinizi sanal dünyalara hapis ediyorsunuz? Sana hiçbir şey katmıyor oyun ve diğer boş işler.

Sadece oyun oynadığımı nereden çıkardın? Ego kasmak için de söylemiyorum, bir sürü derecem var teknoloji ile alakalı şeylerde. Hatta bugün 8'de yatacağım projemiz üzerinde çalışıyorum. Bana boş insan denmesinden de hiç hoşlanmam.

@KırAtlıLiberal madem öyle düşüncenizin arkasında durun. Cevabınızı bekliyorum, açıkçası alındım ve rahatsız oldum.

Sadece oyun oynadığımı nereden çıkardın? Ego kasmak için de söylemiyorum, bir sürü derecem var teknoloji ile alakalı şeylerde. Hatta bugün 8'de yatacağım projemiz üzerinde çalışıyorum. Bana boş insan denmesinden de hiç hoşlanmam.

@KırAtlıLiberal madem öyle düşüncenizin arkasında durun. Cevabınızı bekliyorum, açıkçası alındım ve rahatsız oldum.
Boş ver dostum, tartışmaya değmez.

Yemek yenir.

Akşam yemeğini yiyorum, içeceğimi alıp odama gidiyorum. İçecek bitiyor, gidip çerez alıp geliyorum. Çerez bitiyor, meyve alıp geliyorum, meyve bitiyor kurabiye/cupcake artık ne bulursam aşırıyorum. Üstüne yoğurt/süt gömdüğüm falan da oluyor. Ağzım ve elim hiç boş durmuyor bilgisayar başında.

Günlük olarak çok aktif olduğum için ne fazla kilom, ne de önümü göremeyecek göbeğim var 💪

Kitap okurum.
Dizi/film izlerim.
İlgilendiğim konular hakkında bilgilendirici makale ve belgesel izlemeyi çok severim.
Komik videolar açarım arada ya da araba incelemeleri falan izlerim.
Günlük egzersizi es geçmem. (plank, mekik, şınav, barfiks)
Sosyal'e bildirim gelince bakıyorum.

Evde tek başına bilgisayar dışında yapacak çok şey yok maalesef.

Kendinizi geliştirecek ve öğrenecek o kadar şey varken niçin kendinizi sanal dünyalara hapis ediyorsunuz? Sana hiç bir şey katmıyor oyun ve diğer boş işler.
Bilgisayar sadece oyun oynamaya yaramıyor. Kendini geliştirebileceğin bir sürü şey var. Programlama, resim, müzik, tasarım gibi çoğu şey yapılabiliyor. Öğrenecek o kadar şey var doğru o şeyleri öğrenmenin bir kaynağı da bilgisayar.

Yemek yenir.

Akşam yemeğini yiyorum, içeceğimi alıp odama gidiyorum. İçecek bitiyor, gidip çerez alıp geliyorum. Çerez bitiyor, meyve alıp geliyorum, meyve bitiyor kurabiye/cupcake artık ne bulursam aşırıyorum. Üstüne yoğurt/süt gömdüğüm falan da oluyor. Ağzım ve elim hiç boş durmuyor bilgisayar başında.

Günlük olarak çok aktif olduğum için ne fazla kilom, ne de önümü göremeyecek göbeğim var 💪

Kitap okurum.
Dizi/film izlerim.
İlgilendiğim konular hakkında bilgilendirici makale ve belgesel izlemeyi çok severim.
Komik videolar açarım arada ya da araba incelemeleri falan izlerim.
Günlük egzersizi es geçmem. (plank, mekik, şınav, barfiks)
Benim de ağzım hiç boş durmaz ancak diğer dediğiniz spor, makale, belgesel benzeri faydalı şeyleri yapmaya çok üşeniyorum. Dizi/film izlerim, eğlenceli videolar falan izlerim ancak faydalı şeyleri izlemeye veya yapmaya üşeniyorum. Bunu nasıl atlatacağım onu da bilmiyorum.

ancak faydalı şeyleri izlemeye veya yapmaya üşeniyorum. Bunu nasıl atlatacağım onu da bilmiyorum.
Bunu bir görev olarak değil, eğlendiğin için yapmalısın. Hobin illaki vardır, sevdiğin birkaç şey illaki vardır. Onlar hakkında detaylı araştırma yapıp detaylıca bilgi sahibi olmak emin ol hoşuna gidecektir eğer okuma alışkanlığın varsa.

Yarın bir gün biriyle sohbet ederken farkı hissedersin. Herkesle konuşacak 2 cümle genel kültürünün olması sosyal statünü çok yükseltir, insanların gözünde değerleşirsin. Kendini geliştirmek oluyor bu da bir nevi.

Spor olayı da 15 dakika anca sürüyordur. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. 15 dakika hayatından çok şey çalmaz ama vakit ayırman sana çok şey katar.

Yeni konular

Geri
Yukarı