Bilgisayara bakmak istemiyorum

Hocam teşekkür ederim ama bazı kısımları yanlış anlamışsınız. İlk olarak bir video izlemiştim bu sorduğum konuyla alakalı o videosunda günlük 1-2 saatin zararı olmaz demişti ama sonunda kendide istediği üniversiteyi kazanamamıştı. Ben 11.sınıfım o yüzden kodlamaya arada bir bakıyorum öyle günde saatlerimi vermiyorum günde 1 saat ama buna oyun eklenince zaman çalıyordu ben de 2 sinden birini bırakmak istedim ve oyunları az önce sildim. Instagram'ı da önceden(7-8 ay önce) sadece YouTube'den video izleyeceğim diye bıraktım ve etkili olmuştu. Forumdan da bugün ayrılıyorum. Umarım faydalı olacak zaten şu an çalışıyordum ama vakit arttırmak istedim çünkü ben başarmak istiyorum kaybetmek değil. Teşekkür ederim.
Ben seni yanlış anlamadım sen beni yanlış anladın. Ben diyorum ki 1-2 saatin bile zararı olur. Tamamen aklından çıkarmadığın sürece sana hep zararı olacak. Kodlamayı da Youtube'u da at çöpe.

Arkadaşlar ben buraya geleli 1 ay olmuş ve ilk açtığım konuda bilgisayar oynasam sınav zamanı olur mu diye sormuştum. Kendim ders çalışmak için zaman ayırıyorum ama ben bugün aldığım kararla sadece hafta sonları bakmak istiyorum ama ne yapacağım nasıl olacak bilmiyorum. Aslında benim gibiler için kesin çözüm oyunu silmek biliyorum ama ben yine de canım sıkıldığında arada 1-2 saat oynarım diye düşünüyorum. Şimdi nasıl olur bir program falan mı indireyim planlı biri de değilim o yüzden bir sebebide 2.30'a kadar ders girmekm beni boğuyor ve akşam ders çalışasım gelmiyor. Lütfen bir taktik verirseniz sevinirim.

PC'yi bana yollayabilirsin imzadan bak benim PC'ye:D.

PC'yi bana yollayabilirsin imzadan bak benim PC'ye:D.

Hocam benimkine bakınca sizinki gerçekten çok güzel.

13fps.PNG

Arkadaşlar ben buraya geleli 1 ay olmuş ve ilk açtığım konuda bilgisayar oynasam sınav zamanı olur mu diye sormuştum. Kendim ders çalışmak için zaman ayırıyorum ama ben bugün aldığım kararla sadece hafta sonları bakmak istiyorum ama ne yapacağım nasıl olacak bilmiyorum. Aslında benim gibiler için kesin çözüm oyunu silmek biliyorum ama ben yine de canım sıkıldığında arada 1-2 saat oynarım diye düşünüyorum. Şimdi nasıl olur bir program falan mı indireyim planlı biri de değilim o yüzden bir sebebide 2.30'a kadar ders girmekm beni boğuyor ve akşam ders çalışasım gelmiyor. Lütfen bir taktik verirseniz sevinirim.

Bende aynı sorunu yaşıyordum, Linux işletim sistemine geçerek hallettim. Linux'tede oyun oynana biliyor ama biraz uğraş gerektiği için üşendirici oluyor. Zaten oyun oynamasam da yine işlerime odaklanamıyorum yani oyun oynamakla ilgisi yok kral kendini boşa kasma.

Selamlar,
Oyun silmek mantıklı değil bence. PC'ye ayırıyorsan sonuçta oyun oynamasan bile birşey değişmeyecek, örnek internette gezinmeye ağırlık verirsin oyunun fazla GB içeriyosa bir daha yüklemezsin belki de, birşeyi alışkanlık haline getirmeyi çabala. Gerçekten önemli olduğunu ve bu yazıları yazıp buraya konu açtığını düşün ki alışkanlık en önemli şeylerden biri bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı