Bilgisayara bulaşan virüs nedir?

Virüs bilgisayarı tamamen halletti. Özellikle nasıl olduysa virüs ekran kartını, işlemciyi, hard diski, anakartı, güç kaynağına çok fena yük bindirip yakmış. 15 yıllık sistemin hayatı sona erdi. Gözyaşlarım bir bitmiyor.
Nasıl olduysa soruna cevap olarak rüyanda olur diyebilirim.

Normal Windows 11 mavi ekran.
Her mavi ekran aynı problemi belirtmez. Mavi ekranın detaylarını görmemiz lazım. Minidump paylaşabiliyorsanız paylaşın.

Minidump paylaşılamayacak kadar kısa sürede mavi ekran veriyorsa mavi ekranın fotoğrafını görmek de işe yarayabilir.

Her mavi ekran aynı problemi belirtmez. Mavi ekranın detaylarını görmemiz lazım. Minidump paylaşabiliyorsanız paylaşın.

Minidump paylaşılamayacak kadar kısa sürede mavi ekran veriyorsa mavi ekranın fotoğrafını görmek de işe yarayabilir.

Mavi ekran bu.
Sistem çalışsaydı mavi ekran verdikten sonra fotoğrafını çekip atardım ama tamamen gitti açtıı yok.

Bu mavi ekran.

Normal Windows 11 mavi ekran.
Mavi ekranın özet sebebi hata ekranının sonunda yazar. Örneğin "DRIVER_HANG" şeklinde belirtilir.
Detaylı raporu da minidump olarak diskte saklanabilir.

En azından özet bilgi, detaylı analiz için de minidump gerekir.

Neyse, donanımların bozuldu demiştin. Nasıl vardın bu kanıya?

Mavi ekranın özet sebebi hata ekranının sonunda yazar. Örneğin "drıver_hang" şeklinde belirtilir.

Google'dan buldum aldım.
Sondada evet driver gibi bir şey yazıyordu.
Tam hatırlamıyorum.

Mavi ekranın özet sebebi hata ekranının sonunda yazar. Örneğin "drıver_hang" şeklinde belirtilir.

Tamirciye götürdüm CRITICAL_PROCESS_DIED mavi ekran veriomuş şimdi ne yapabilirim?

Şöyle olay var mavi ekrandan sonra ekran kartı duruyor collecting diyen bir yerde tekrar açılıyor kart fanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı