Bilgisayara bulaşan virüsler nasıl temizlenir?

yagmurkl

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda trojan, backdoor, HackTool, ransom vb. bir sürü virüs bulaştı. Windows'un antivirüs programı bunları temizleyemiyor. Bir sürü şey denedim ama bir türlü bilgisayarı virüslerden kurtaramadım. İndirdiğim antivirüs programı virüsü bulamıyor bile. Bu virüsleri bilgisayarımdan temizleyebilir miyim yoksa fortmat mı atmam gerekiyor? Kaspersky antivürüsü birçok yerde önerilmiş fakat bu kadar fazla ve çeşit çeşit virüsü temizleyebilir mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarına girmeyen virüs kalmamış hala Kaspersky indirsem temizler mi diye soruyorsun. Zaman kaybetmek yerine indirip denesene. Ama sana tavsiyem format kesin çözüm.

Bilgisayarımda trojan, backdoor, HackTool, ransom vb. bir sürü virüs bulaştı. Windows'un antivirüs programı bunları temizleyemiyor. Bir sürü şey denedim ama bir türlü bilgisayarı virüslerden kurtaramadım. İndirdiğim antivirüs programı virüsü bulamıyor bile. Bu virüsleri bilgisayarımdan temizleyebilir miyim yoksa fortmat mı atmam gerekiyor? Kaspersky antivürüsü birçok yerde önerilmiş fakat bu kadar fazla ve çeşit çeşit virüsü temizleyebilir mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayar hayat kadınına dönmüş yahu. Format at geç.

Cihazınıza Kaspersky yükleyin:

Kaspersky ile tam tarama gerçekleştirin. Kaspersky taraması bittikten, virüsler tespit edilip silindikten sonra Hitman.Pro ile tarama gerçekleştirin:

Geri
Yukarı