Bilgisayara virüs bulaşacak korkusu

Usta Yi

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
msi mag infinite s3 gaming// intel® core™ i5//rtx 4060// 1tb m.2 ssd
Merhaba, biliyorum biraz saçma ama aylardır peşimi bırakmıyor ve psikolojimi etkiliyor. Bilgisayara virüs bulaşır diye veya virüs var diye çok korkuyorum. Kaspersky ve Malwarebytes'la defalarca tarama yaptım sonuç olmamasına rağmen hala korkuyorum. Artık gerçekten beni sinir ediyor ve her yolu denedim. Günlük bile yazdım olmadı.

Her önünüze gelen linke tıklamıyorsanız sorun olmaz. Benim bilgisayarımda sadece Windows Defender yüklü, o da kapalı. Bu kadar endişelenmenize gerek yok.

10 yıldır virüs programı kullanmıyorum. Bilgisayardan hiç anlamam diyorsanız sadece indirdiğiniz dosyalara dikkat edin güvenilir yerlerden indirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky, Malwarebytes veya ESET gibi antivirüs uygulamalarından birini indir veya yüklediğin şeylere dikkat et yeterli.

Düzgün bir antivirüsün varsa önüne gelen her linke tıklasan da çok bir şey olmaz korkma bu kadar. Ki bahsettiğin antivirüsler gayet sağlam antivirüsler. Sakin ol dostum.

Merhaba, biliyorum biraz saçma ama aylardır peşimi bırakmıyor ve psikolojimi etkiliyor. Bilgisayara virüs bulaşır diye veya virüs var diye çok korkuyorum. Kaspersky ve Malwarebytes'la defalarca tarama yaptım sonuç olmamasına rağmen hala korkuyorum. Artık gerçekten beni sinir ediyor ve her yolu denedim. Günlük bile yazdım olmadı.

Kanka bende öyleydim PES 13 yükledim paranoya oldum virüs var diye temiz kurulum yaptım ve Torrent indirmedim eskiye göre fena bir rahatlama hissettim.

Geri
Yukarı