Bilgisayara virüs bulaştı ardından tüm hesaplardan çıkış yaptı

pawlayaa

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Office 365 cracklemek icin uğraşırken pcme virus bulaştı. Esed NOD32 ile 2-3 kez virüs taramasi yaptim. 5-15 tane virus sildi. Fakat LOL ve Discord direkt acilmiyor Ubisoft ve Epic Games hesabimdan cikis yapilmis. Ne yapmam gerekiyor format atmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim w10 home ama fark eder mi?Bu rehberdekileri adım adım takip ettikten sonra kendi orjinal satın aldığom w10 homeu kullanabileceğim demi tekrardan? Daha önce hiç yapmadım pcme ilk defa virüs bulasıyor ve çok korkuyorum gereksiz soru soruyorsam özür dilerim.
Fark etmez. Adım adım takip et ve rahat rahat kullan. Bir de unutma ki crack yapıp kullanmaya çalıştığın program bazı insanların emeği. Ve onu satıp emeklerinin karşılığını alıyorlar. Evet illa hepimiz bu programlara para vermek zorunda değiliz. Bu programların alternatif ücretsiz olanlarını kullanabilirsin. En azından bilgisayarına virüs sokma riskin yok. Bu arada gereksiz soru diye bir şey yok tabii ki. Burası forum ve amaç insanların diğer insanlara yardım etmesi ve ileride böyle bir sorun yaşayan insanın bu konuya tıklayıp çözebilmesi.

Fark etmez. Adım adım takip et ve rahat rahat kullan. Bir de unutma ki crack yapıp kullanmaya çalıştığın program bazı insanların emeği. Ve onu satıp emeklerinin karşılığını alıyorlar. Evet illa hepimiz bu programlara para vermek zorunda değiliz. Bu programların alternatif ücretsiz olanlarını kullanabilirsin. En azından bilgisayarına virüs sokma riskin yok. Bu arada gereksiz soru diye bir şey yok tabii ki. Burası forum ve amaç insanların diğer insanlara yardım etmesi ve ileride böyle bir sorun yaşayan insanın bu konuya tıklayıp çözebilmesi.
Teşekkürler...Ayarlar kısmındaki bu bilgisayarı sıfırla kısmından sıfırlasam virüsler gider mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı