Bilgisayarcı beni mi kandırıyor?

Elimdeki GTX 1050'yi rahat bir şekilde 800 - 900 e satabiliyorum. Ciddi ciddi rx6500XT ye 1000tl mi söyledi :D aklı sıra seni dolandıracak.

Bu adam salak galiba? 1000TL ye 6500XT nedir la?? 3090 miningli olsa bile hiçbirşey olmaz.

Adam salak filan değil akıllı çünkü ondan ucuza alıp çok daha pahalıya satacak :D

Ben de her gün iPhone 14 çöpe atıyorum. Oyuncak gibi bir şey.

Böyle bir şey olabilir mi? Çocuk kandırıyor sanki. 1000 lira ne? Vergi de kaçırır bu.

Hocam kolayı var aslında. Maliye'ye gidip şikayet et anında tepesine çökerler :)

Mahalle bilgisayarcısına hiçbir halükarda güvenmeyin. Miningli kart kötü bir şey değil. Sadece mining durumuna göre parası yükselir ya da düşer. Aynı şekilde bu kartın NVIDIA tarafındaki dengi de 1650 Super diye hatırlıyorum. O kadar iyi kart değil ama kötü bir kartta değil. Sizin elinizden ucuza kapatmaya çalışmış. Siteye satışa ilan koysanız, inanın bundan daha çok kazanırsınız :D Güvenmeyin şu fırsatçıya.

Mahalle bilgisayarcısına hiçbir halükarda güvenmeyin. Miningli kart kötü bir şey değil. Sadece mining durumuna göre parası yükselir ya da düşer. Aynı şekilde bu kartın NVIDIA tarafındaki dengi de 1650 Super diye hatırlıyorum. O kadar iyi kart değil ama kötü bir kartta değil. Sizin elinizden ucuza kapatmaya çalışmış. Siteye satışa ilan koysanız, inanın bundan daha çok kazanırsınız :D Güvenmeyin şu fırsatçıya.
Kötü bir şey değil ama nasıl kullanıldığını bilemediğimiz için riskli. Az buz para değil bu cihazlar. Gözü açık tutmakta fayda var. Türkiye garantili, faturalı ve kutulu aldığımızda bu riski minimize etmiş oluruz. İlla 2. el alınacaksa bu adımlar izlenmeli bence.

Tabii ki de dikkat edilmeli, dikkat edilmemeli tarzında bir şey demiyorum. Abartıldığı kadar kötü değil, anlatmaya çalıştığım şey de o. Zamanında üç sefer fırınladığım R7 370'i kullandım ve kart üç sefer de yanmasına rağmen sorunsuz çalıştı ve ciddi bir performans kaybı da yaşamamıştım. Aynı şekilde miningli kartta kullanabilir de tabii ki fiyatına göre durum değişir.

Kötü bir şey değil ama nasıl kullanıldığını bilemediğimiz için riskli. Az buz para değil bu cihazlar. Gözü açık tutmakta fayda var. Türkiye garantili, faturalı ve kutulu aldığımızda bu riski minimize etmiş oluruz. İlla 2. el alınacaksa bu adımlar izlenmeli bence.

Mining kötü bir şey değil mi? Ekran kartları 7/24 Full yükte çalışacak şekilde dizayn edilmiyor. Gaming hem kısa hem de sürekli %100 de çalışmıyor. Mining kesinlikle karta zarar verir. Vermez diyenlere de inanmayın. Diğer bir konu- kutu (parayla toplu alınıp satılıyor) .tr garantili ( garanti bitmiş ise o kartın belleginin değişip değişmediğini anlamak için içini açman gerekiyor ki kimse sana kartın içini açıp göstermiyor).fatura(faturalı ürünlerde mining yapma olsaligi daha fazla. Bozulursa garantide değiştiririm mantığı)

Yeni konular

Geri
Yukarı