Bilgisayarcı RAM ve işlemciyi almış

Legal yollardan halletmen zor. Elimde belgede yok demişsin.

Başkasının sesini "gizlice" kaydetmek özel hayatın gizliliği suçu diye biliyorum.

Evet Doğru. Belli istisnalar ve mahkemin ön görebileceği durumlar dışında böyle bir şey kesinlikle kabul edilmez. Ağzıyla ses kaydında ben çaldım dese dahi Dava yüzünde kanıt diye sayılmaz.

Çalınan bir şeyin kanıtını oluşturmaya çalışıyor. Kanıtlayabilirse sorun olmayabilir.

Kanıtlayamazsa olan ona olur. Ben olsam yanıma kaslı birilerini alıp 5-6 kişi dükkana gidip birader benim parçaları çalmışsın diye agresif bir şekilde girerdim. Arkadaş biraz agresif biri değil gibi söylediklerine göre. Dişini göstermen lazım böylesi kişilere.

Kanıtlayamazsa olan ona olur. Ben olsam yanıma kaslı birilerini alıp 5-6 kişi dükkana gidip birader benim parçaları çalmışsın diye agresif bir şekilde girerdim. Arkadaş biraz agresif biri değil gibi söylediklerine göre. Dişini göstermen lazım böylesi kişilere.
Bu konuda çok haklısınız. Varsa babası, dayısı, amcası vb. Akrabalarını alıp giderse daha iyi olabilir. Bizim konu sahibi hala dolandırılıp dolandırılmadığını düşünüyor.

Bu konuda çok haklısınız. Varsa babası, dayısı, amcası vb. Akrabalarını alıp giderse daha iyi olabilir. Bizim konu sahibi hala dolandırılıp dolandırılmadığını düşünüyor.

Adam eğer korkarsa kaslı kişileri görüp parçaları verebilir satmadıysa. Eğer yine vermezse artık arkadaşa kalmış.

Sonra da 3. sayfa haberlerinde görürüz arkadaşı.

Yeni konular

Geri
Yukarı