Bilgisayarcının Windows kurulumu için 130 TL istemesi

Geçen bilgisayarcıya gittim içeride bir adam vardı. PC parçalarını almış bilgisayarcıya kurması için gelmiş. Ben o sırada bekliyorum sıradaydım. Bilgisayara adam 12.000 TL civarı bir şey vermiş. Bilgisayarcı komple sistemi kurmak (kasa monte falan anladınız siz) Windows kurma vs 130 TL istedi. Adam ise bu ücrete fazla dedi. Sizce bilgisayarcı fazla ücret mi istedi? Adam 12.000 TL vermiş burada 130 Tl'ye laf yapıyor. Bazı insanlar çok garip :D.

İçine orijinal Windows 10 Key'i koyuyorsa belki ama çoğunluk Rufus veya korsan CD kullanıyor.

Bizim bilgisayarcı Windows falan kurmadan kasa montajına 150 TL istemişti ve ailem yüzünden verdik, bence iyi fiyat bile.

Geçen bilgisayarcıya gittim içeride bir adam vardı. PC parçalarını almış bilgisayarcıya kurması için gelmiş. Ben o sırada bekliyorum sıradaydım. Bilgisayara adam 12.000 TL civarı bir şey vermiş. Bilgisayarcı komple sistemi kurmak (kasa monte falan anladınız siz) Windows kurma vs 130 TL istedi. Adam ise bu ücrete fazla dedi. Sizce bilgisayarcı fazla ücret mi istedi? Adam 12.000 TL vermiş burada 130 Tl'ye laf yapıyor. Bazı insanlar çok garip :D.
Montaj da olduğu için normal fiyat. Bilgisayarcı haklı.

Montaj ve Windows kurulumu için uygun fiyat bence. :D Burdakiler 1 yıl önce montaj ve Windows kurulumu için 250 TL istemişlerdi benden.

Yeni konular

Geri
Yukarı