Bilgisayarcıya format attırılır mı?

Ah, şu aileler. Kolay mı koca kasayı taşımak? Gece olunca gizlice yapsanız?
Laptop olmasa götürmezler, çok üşengeçlerde. Hayır bilmiyorlar ama biliyor gibi konuşuyorlar. Beni cahil ettiler aralarında, bak sen şu işe. SSD'nin ne olduğunu bilmeyen ablam sen ne anlarsın diyor. :D

Eğer kendiniz götürecekseniz bir arkadaşın evine götürüp USB bellekle kendiniz kurmanız daha mantıklı olur.
Ailenizden de aldığınız paraya güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

Laptop olmasa götürmezler, çok üşengeçlerde. Hayır bilmiyorlar ama biliyor gibi konuşuyorlar. Beni cahil ettiler aralarında, bak sen şu işe. SSD'nin ne olduğunu bilmeyen ablam sen ne anlarsın diyor. :D

Bu durumun biraz benzerini ben yaşıyorum burası içinde çok bilgili olsam bile gerçek hayatta bu işlere hiç karışmıyorum çünkü bıktım desem yeridir.
Benim umrumda değil doğrusu zaten sorunları çözülmezse işleri elbet düşüyor.

Geçen Acrobat Reader açılıp kapanıyormuş onu çözdüm ama anlamıyorsun demesini biliyorlar :D.

Evet, formatı attım. Sahte Windows kurduğuna ve eşya çaldığına nereden bakabilirim? Ama adam iyi yaptı yani, SSD taktı. Sorun yok, fanlarıda temizledi. Formatta attı 2 bilgisayara ama 850 lira. :D SSD 256 GB, ailem kazık yemiş mi sizce? Bilgisayarın açılma süresi 7 dakikadan 3 saniyeye düştü.

Evet, formatı attım. Sahte Windows kurduğuna ve eşya çaldığına nereden bakabilirim? Ama adam iyi yaptı yani, SSD taktı. Sorun yok, fanları da temizledi. Formatta attı 2 bilgisayara ama 850 lira. :D SSD 256 GB, ailem kazık yemiş mi sizce? Bilgisayarın açılma süresi 7 dakikadan 3 saniyeye düştü.
850 TL mi? Hangi SSD'yi takmış? Laptoplarda en fazla RAM çalınabilir, ayarlardan kontrol edin.

Geri
Yukarı