Bilgisayarcıya gitmeye korkuyorum

Artzeld

Hectopat
Merhabalar. Laptopumun aşırı şekilde ısınıyor. Eskiden hiç FPS düşmesi almazdım artık ısıya bağlı olarak FPS düşmesi yaşıyorum. Sizlerinde söylediği üzere temizletmem gerekiyormuş. Fakat bilgisayarcılardan parçalarımı çalarlar diye korkuyorum. Bilgisayarcı tanıdığımda yok. Kendim açamam çünkü kendime güvenmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Laptop modelinizi YouTube'dan aratarak, laptopın aynısını söken birini muhakkak bulursunuz.
Hatta belki kullanım kılavuzunda da anlatılmıştır.

Parça çalan bilgisayarcı sayısı bir hayli fazla ya da anakartına uygun daha kalitesiz bir belleği senin kullandığın bellek ile değiştirenide var sana tavsiyem tüm donanım bilgilerini bir kağıda yazıp o kağıdı yanında bulundurman pc servisten gelince tek tek parçalarına bakman olacaktır.

Parça çalan bilgisayarcı sayısı bir hayli fazla ya da anakartına uygun daha kalitesiz bir belleği senin kullandığın bellek ile değiştirenide var sana tavsiyem tüm donanım bilgilerini bir kağıda yazıp o kağıdı yanında bulundurman pc servisten gelince tek tek parçalarına bakman olacaktır.
Onuda düşündüm fakat ne yapabilirim ki? Diyelim geldi laptop değiştirmişler parçaları ben bidaha o adama gidip çaldın ver mi diyeceğim. Böyle birşey yapabileceğimi sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı