Okula gitmeye korkuyorum

Tesekkur ederim hepinize. Sinif ögretneni ile konustum. Ogretmende o cocuklarla konustu suan rahatim. Hepinize tekrar tesekkur ederim. Bu arada banli oldugum icin cevap vermedim. Ozur dilerim
Kardeşim!

Babanla konuş anlat herşeyi. Baban okula gelsin. Önce o kekoları korkutsun! Sonrada direk disiplin kurulu başkanı ile konuşsun.

Dediğimi yap. Babanla konuş. Ezdirme kendini!

Güzel kardeşim durumuna üzüldüm, sana iki tavsiye verebilirim;
-Ailene bu durumu anlat ve çekinme çekinir ve söylemez isen daha da sıkıntı yaşarsın, benzer durumlarla hatta daha da karmaşıkları ile işimden dolayı sürekli karşılaşıyorum ve bana veya diğer arkadaşlarımıza bu konu geldiğinde elimizden geleni yapıyoruz sonuçta mesaili bile olsa birilerinin anne-baba'lığını yapıyoruz ve en büyük sorun bu tarz olayların açıkça söylenememesi ve zamanında çözüme kavuşturulamamasıdır. Ailen bu konuda her türlü önlemi alacaktır yeter ki derdini anlat.

-İkinci tavsiyem ise kesinlikle kavga ile sorunlarını çözmeye çalışma senin yaşlarında iken bu hataları yaptım ve belirli götürüleri oldu hayatımdan, yapabileceğin en son şey kavga etmek olsun.

Benimde aynı durum vardı hemde her sene bende kendimce bir çözüm buldum. Gittiğim yerlerde Hacker diye tanıttım kendimi kocaman adam korkudan benlen konuşmuyordu güzel günlerdi. (Dip not yapmanı önermem ben artık profesyonelleşmiştim bu konuda). Kimse sana inanmaz.

Özel bilgilerimi ve eşyalarımı hacklerim diye korkuyordu benden. :D

Koca koca adamlar arkası dolu olan insanlar kendine güvenen insanlar benden korkuyor hemde benim gibi birinden. :D :D

Sınavda kopya istemeye bile korkuyorlardı. Artık dayak yemek yerine korkmak yerine gülmekten ölüyorudum eğlenceli bir dönem geçirdim. (Tekrar dipnot: Korkutmak günahtır vebali büyüktür ben mecburdum artık).

Halen korkan var yaklaşmayan var ama üzerlerine gitmiyorum. Bu kadar eğlence yeter. Şuan okuldaki halim.

Arkadaşlarım varda sadece bir tanesinin yanına gidiyorum.

Yalnızlık 2'ye ayrılır 1 çaresiz yalnızlık. 2 Sen kimseyi istemezsin. Ben 2. bölümdeyim her kes arar sorar ben kimse ile görüşmem çünkü değmiyorlar aralarından bir tanesi az değiyor. Çıkarcı insanlarla dolu etrafım.

Dosya Ekleri

• baskalastirilmis_yalniz_insan_reshaped_loneliness_human.jpg
    baskalastirilmis_yalniz_insan_reshaped_loneliness_human.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 183

Yeni konular

Geri
Yukarı