Bilgisayarda ani yavaşlama

İşletim sistemi
Windows 10

Fell

Centipat
Merhabalar, daha dün bilgisayarım gayet hızlıyken Valorant'ta 150-200 CS:GO'da 200-250 FPS alırken bugün bilgisayar hem yavaşladı hem Valorant'ta 30'lara CS'de 50'lere indi. Sadece dün gece bilgisayarı açık bıraktım ve birkaç oyun indirdim başka bir şey yapmadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar, daha dün bilgisayarım gayet hızlıyken Valorant'ta 150-200 CS:GO'da 200-250 FPS alırken bugün bilgisayar hem yavaşladı hem Valorant'ta 30'lara CS'de 50'lere indi. Sadece dün gece bilgisayarı açık bıraktım ve birkaç oyun indirdim başka bir şey yapmadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Virüs girmiş olma ihtimali var mı?

Virüs.

Oyuna girdikten sonra alt tab yapıp görev yöneticisinden oyun dışında başka bir program bilgisayarı tüketiyor mu kontrol edebilirsin

Virüs girecek bir şey yapmadım antivirüs olarak mcaffe kullanıyorum taramada bir problem çıkmadı oyunları da Steam'den alıp indirdim.

Valorant'ta Discord'u kapattığımda takılma ve donma olmuyor ama FPS olması gerektiğinden daha düşük oluyor. DC'yi açtığımda takılma ve donmalar fazlasıyla oluyor FPS'de 20'lere 10'lara çakılıyor.
Bilgisayar güç tasarrufunda kalmış...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı