Bilgisayarda en sevdiğiniz işletim sistemi nedir?

Bilgisayarda en sevdiğiniz işletim sistemi hangisidir?

• Windows

• macOS

• Linux

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Niye? Oyun da oynarım GeForce NOW kullanan da Steam de desteklenen 10knın üstünde oyun vardır.

Örnek benim sevdiğim bir oyunu söyleyeyim Minecraft Windows 10 Edition bunu sadece Windows ve Linux'ta açarsın ama Linux'ta ekstra bir program gerekir. Şimdi sen Mac'e özel bir oyun söyle.

Ben coklu pencerelerde calismayo cok severim.
Elementary OS, Windows 10 ve sevmesem bile Windows 11 cok basarili bu konuda.

Diger birçok GNU/Linux dagitimlari da basarilidir diye dusunuyorum.

Sen seviyor olabilirsin ben sevmiyorum kişisel bir şey bu herkesin sevdiği OS farklıdır ben sana sevdiremem OS X zorla sevmiyorsan sevme ben hala kullanacağım.

Apple mi diyor bunu 😁?
Ben diyorum. 11 yıldır kullanan adamlar var. Engellemiyorlar. İsteseler şak diye engellerler. Bu sektörden ekmek kazanan adamlar var. Mesela osxinfo mesela insanelymac. Kext yazılıyor donanımlar için. Anlamıyorsunuz insanın klavyeyi tokatlayası geliyor. Şunu açıklayın desem açıklayamazsınız. 9 10 yıldır hackintosh kullanılıyor. Mac neden hiç bir tanesini bile engellemiyor ?
Örnek benim sevdiğim bir oyunu söyleyeyim Minecraft Windows 10 Edition bunu sadece Windows ve Linux'ta açarsın ama Linux'ta ekstra bir program gerekir. Şimdi sen Mac'e özel bir oyun söyle.
Ya arkadaş, ben pc mühendisiyim. Benim oyunla işim ne ? He çok olacaksa da macte de oyun var. He yok hiç mi olmadı indiririm Geforce Now. Nokta.

Apple arcade i biliyor musun? App storedanda oyun indirebilirim ve M1 de iPad uygulaması çalıştırabilirim Minecraft'ın dediğin sürümünün iPad sürümünü oynarım.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-11-13 23.33.16.png
    Ekran Resmi 2021-11-13 23.33.16.png
    656,5 KB · Görüntüleme: 14
Sen seviyor olabilirsin ben sevmiyorum kişisel bir şey bu herkesin sevdiği OS farklıdır ben sana sevdiremem OS X zorla sevmiyorsan sevme ben hala kullanacağım.
O zaman bana neden yorum yaziyorsun?
Sonucta ben de sevmedigimi belirtiyorum.
Apple arcade i biliyor musun? App storedanda oyun indirebilirim ve M1 de iPad uygulaması çalıştırabilirim Minecraft'ın dediğin sürümünün iPad sürümünü oynarım.
Arcade oyunlari o kadar iyi degil ama GeForce Now var.

O zaman bana neden yorum yaziyorsun?
Sonucta ben de sevmedigimi belirtiyorum.
Tamam da siz sanki after effectsi win üzerinde kullanırken beleş kullanıyorsunuz, orada da para istiyor macte de. Macte de crack var winde de.

Geri
Yukarı