Çözüldü Bilgisayarda iPhone 8 klasörü boş görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Telefondan resimleri alacağım, sıfırlayacağım. Bilgisayar kısmında görünüyor telefon ve icine girince boş görünüyor. Nasıl çözeceğim bu olayı? Sistem W10 64 Bit. YouTube'da bazıları işletim sisteminden kaynaklı diyor.

Dedikleriniz yaptım iTunes yüklü telefonu görüyor sıkıntı şu iTunes de galeri kısmı yok bilgisayar kısımından dosyanın icine girdiğimde hiçbir şey gözükmüyor. Ama telefon dolu.

Eyvallah baskan ekran kitliyken ici boş görünüyor ama ekran kilidi acıkken göründü şimdi.

Ekran kilidi acınca göründü resimler bir şey anlamadım ama resimlerin hepsi ayrı ayrı klasörlerde niye öyle toplu halde değil.

Rica ederim ben Android kullanıcısıyım iPhone dosya işletim sisteminden pek anlamıyorum maalesef.

Saçmalık şu ekran kilidi kapalıyken gözükmüyor açıken gözükdü bide ben batarya değiştirdim telefon şarjda iken cok ısnıyor. Bide bazen güncelleme yapamıyorum uygulamalarda pw yanlış diyor halbuki doğru yeni appel kimligi pc üzerinden alınıyor mu ? Appel hesabı silinebiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı