Bilgisayarda Kasma Problemi

-Fidelio-

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
CSGO, Outlast2, Rust gibi oyunlarda kasma oluyor. Önceden hiç olmazdı. Discord ile konuşurken ses kasılması da oluyor. İnternette sorun olabilir dedim fakat laptop ve mobil ile girdiğimde sorun olmuyor. Yani sorun masaüstü bilgisayarımda ama sorunun ne olduğunu anlayamadım. Bilen birileri varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sonradan başlıyor deseydin ısı falan diyecektim ama direkt başlıyor diyosun bence de bi format at driverleride güzelce kur bakalım düzelecek mi.

Son zamanlarda bilgisayarda değiştirdiğin, yüklediğin herhangi bir şey varsa hatırlıyorsan sistem geri yüklemeyle kurtarmaya bak format atmadan. Sistem geri yükleme yapamıyorsan CCleaner, ESET gibi programlarla temizlemeyi dene. Dediğin gibi yazılımsal bir şeyse virüsten kaynaklıdır.

Ekran kartı sürücüsünü güncelledim. CCleaner ve Bitdefender antivirüs programı ile temizleme yaptım. Fakat problem çözülmüş değil. Format atmaktan başka bir çare yok gibi gözüküyor?

Sistem özelliklerim aşağıda yazıyor zaten. Ayrıca internette video izlerken hızlı yüklemiyor videoları. Twitchde yayın izlerken en düşük ayarda bile yayın duruyor. Ama laptop ve telefondan sorunsuzca izleyebiliyorum. AKK aşma olayı da olmadı. Düşüncem ya format atmak yada termal macun yenilemek. Termal macunuda 1 sene önce yenilemiştim. Aynı problemi yaşayan birileri olmadımı acaba forumda?

Windows yada başka bir program arkada güncelleme indirmeye çalışıyor olabilir. Denetim masasından updateleri kontrol et

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı