Bilgisayarda virüs mü var?

seymenburak

Hectopat
Sabahtan beri sağ altta bildirim veriyor bulamıyorum neden olduğunu yardım edebilecek var mı? Bilgisayarımda herhangi bir kasma görev yöneticisinde çalışan bir programda yok ama sürekli uygulama açtığımda bildirim atıyor.

1700211209212.png

Hocam malwarebytes kurun tarantın. Daha sonra birde kaspersky kurun bir daha taratın virüs varsa belli olur zaten. Gereğinide yaparlar. Ama iki programı beraber çalıştırmayın, sağlıklı çalışmayabilirler.

Sabahtan beri sağ altta bildirim veriyor bulamıyorum neden olduğunu yardım edebilecek var mı? Bilgisayarımda herhangi bir kasma görev yöneticisinde çalışan bir programda yok ama sürekli uygulama açtığımda bildirim atıyor.

Eki Görüntüle 2018693
Kaspersky kurup taratın bir sorun varsa gösterir.

Hatta ekstra olarak şunuda ilave edeyim. Bu konularda benim gibi pimpirikli biriyseniz ve kafanıza çok takıyorsanız. Normal tarattıktan sonra, msconfig den pc yi güvenli mod ile başlattıktan sonra bir daha tarantın o zamanda çıkmaz ise hiç bir sorun yoktur virüsle ilgili. Bazı virüsler çevrimiçi durumda kendilerini gizleyebiliyor.

Eki Görüntüle 2018693

Eskiden buna benzer yaşamıştım Valorant virüs olarak algılanıyordu Malwarebytes'la taratmıştım backdoor isimli bir virüsmüş. Malwarebytes çözmüştü benim işimi Malwarebytes öneririm.

Eki Görüntüle 2018693
Hocam mümkünse kaspersky plus 1 aylık deneme sürümünden alın detaylıca tarayın

Yeni konular

Geri
Yukarı