Bilgisayarda virüs olduğundan şüpheliyim

okanardal

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Beylikdüzü
GTA V almıştım arkadaşıma söylemeden. Arkadaşım GTA V aldığımı bildi. Nasıl falan filan dedim cevap vermiyor arkadaşlar. Steam'de aktif değil nasıl var olduğunu anlayabilirim?

Av hiçbir şekilde virüs bulmuyor.

steamde aktik değil derken arkadaşınız mı steamde aktif değil ? Eğer öyle ise arkadaşınız steamini görünmeze almış olabilir bu sayede bakmış olabilir.
Eğer discord kullanıyorsanız ve oyunu indirip oynadıysanız oyun aktivitenizde gözükmüş olabilir.

Steam'de aktik değil derken arkadaşınız mı Steam'de aktif değil? Eğer öyle ise arkadaşınız steamini görünmeze almış olabilir bu sayede bakmış olabilir.
Eğer Discord kullanıyorsanız ve oyunu indirip oynadıysanız oyun aktivitenizde gözükmüş olabilir.

Hocam oynarken tam jimmy ı arıcaktım oyun bozuldu çöktü D3D hatası verip bam diye gene açtığımda çalışmıyordu sonra hemen dedi.

GTA V almıştım arkadaşıma söylemeden. Arkadaşım GTA V aldığımı bildi. Nasıl falan filan dedim cevap vermiyor arkadaşlar. Steam'de aktif değil nasıl var olduğunu anlayabilirim?

Av hiçbir şekilde virüs bulmuyor.

Steam'de görünmeze alma diye bir şey var. Siz o kişiyi çevrimdışı görüyorsunuz ancak o kişi aktif. Arkadaşınız sizin profilinize girip GTA V'i görmüştür.

Görev yöneticisinde bugda kalmış olabilir.

Ama oyunun birden grafik kartı bozulmasıyla ilgili hata verdi sorunsuzdu.

Konuyu biraz daha açar mısınız lütfen?

Şöyle başlayayım.
İlk öncelikle franklini aramıştım gezdik her şey normaldi sonra jimmy aradım yanıt vermiyor.
Dedi ve D3D-GFX ile ilgili hata verdi bir an tamam dedim geri açtım oyun komple gitti açılmıyor ondan sonra demişti o yüzden şüpheliyim ondan sonra dedi bir de öncedende GTA V oynuyorum gözüküyordu fakat o error geldiği an söyledi o yüzden çok şüpheliyim bir şey olduğu ile ilgili.
hata:ERR_GFX_D3D_INIT

Son düzenleme:

Geri
Yukarı