Bilgisayardan bilgisayara yer aktarılır mı?

Peki oyunları USB'ye aktarsam benim USB'de yer çok sıkıntı olur mu?
Oyunlar USB den calismaz/cok yavas calisir.
Evet hızlı yazmak için a-1 Türkçe seviyesi ile yazmışım soruları sorunum şudur; benim bilgisayarda yerel disk C ve D'de çok az yer var C'den d'ye yer aktarmak istemiyorum ikisinde de adamakıllı yer(depolama) yok ama arkadaşımın pcsinde 900 GB yakın yer var 200GB vermeye razı bende program yardımı ile kasayı söküp takmaktan bahsetmiyorum direk uzaktan program yardımı ile depolama almak istiyorum mümkünatı var mıdır? Varsa da nasıl yapabilirim söyler misiniz?

Derdim oyun kurmak 30 GB yer lazım benim PC de oyun çok feda edemiyorum maalesef.
NASA'dan falan internet almiyorsan maalesef oyun icin online hafiza paylasimi yapman... imkansiz?

Peki oyunları USB'ye aktarsam benim USB'de yer çok sıkıntı olur mu?
setup dosyalarını yada save dosyalarını alırsanız sıkıntı olmaz.. ancak kurulmuş dosyaları alamazsınız alsanızda açılmaz.. eğer oynamadığınız ama silmek istemediğin oyun varsa (kayıt ilerlemesi vs) save dosyalarını al oyunu sil.. istediğin zaman kurar save dosyalarını ekler devar edersin.. cloud olarak da saklayabilirsin.. başka türlü hdd yada ssd almak şart

Evet hızlı yazmak için a-1 Türkçe seviyesi ile yazmışım soruları sorunum şudur; benim bilgisayarda yerel disk C ve D'de çok az yer var C'den d'ye yer aktarmak istemiyorum ikisinde de adamakıllı yer(depolama) yok ama arkadaşımın pcsinde 900 GB yakın yer var 200GB vermeye razı bende program yardımı ile kasayı söküp takmaktan bahsetmiyorum direk uzaktan program yardımı ile depolama almak istiyorum mümkünatı var mıdır? Varsa da nasıl yapabilirim söyler misiniz?

Derdim oyun kurmak 30 GB yer lazım benim PC de oyun çok feda edemiyorum maalesef.
Ama baska bir cozum var, eger arkadasin biraz kendi bilgisayarini vermeye razi ise, Parsec diye bir uygulama var, arkadasina soyle oyunu kendi bilgisayarina yuklesin, Parsec araciligiyla internetin cok yavas degilse oynayabilirsin. (Ha bu sirada arkadasinin bilgisayarinin acik olmasi ve kullanilmamasi gerek)

Tamam. Save dosyalarını almak iyi fikirmiş ama tek bir sıkıntı var benim internet saate 800KB indiriyor o kadar beklemek çile gibi ben şu an rahatça kurabiliyorum ama bu yazın o kadar kolay olmayacak yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı