Bilgisayardan vazgeçemiyorum ama açtığımda yapacak bir şey bulamıyorum

Yer
North Memphis
Dostlar. Tüm günüm bilgisayarda geçer. Yaptığım şeyler sırasıyla; 10 dakika RDR2, 10 dakika Forza Horizon 4, 10 dakika CS:GO, birkaç saat YouTube, birkaç saat Technopat Sosyal. Ondan ona, ondan ona geçerim sürekli bir şeyler kapatıp açarım tekrardan. Yapacak bir şey bulamıyorum artık. Bir oyunun çıkmasını dört gözle beklerim, çıkınca bir hevesle indirir oynamaya başlarım, sonra kapatırım ve diğer gün 10 dakika muhabbeti yine başlar. Bilgisayarda yapılacak eğlenceli aktiviteler bakımından ne önerirsiniz? Ya da şu günlerde yapılabilecek? Kitap okumayı sevmiyorum. Aşırı sıkıcı 2. sayfadan sonra bayıyorum. Halihazırda haftada iki gün gittiğim bir basketbol akademisi var. Bunlar dışında yasak olmadığında günde 1 - 1.30 saat dışarı çıkarım.

İnan bana bende öyleydim sonra kendimi kitap okumaya verdim.Kitap okurken kafan bilgisayarda olmasın ve ilgini çeken kitaplar oku sarıyor.

Ben de bu şekildeydim son günlerde derslerimin tekrarını yapmaya başladım, hiç yoktan iyidir. Gün içerisinde saatin nasıl geçtiğini anlamıyordum. Ders çalışınca en azından bir yararı oluyor.

Dostlar. Tüm günüm bilgisayarda geçer. Yaptığım şeyler sırasıyla; 10 dakika RDR2, 10 dakika Forza Horizon 4, 10 dakika CS:GO, birkaç saat YouTube, birkaç saat Technopat Sosyal. Ondan ona, ondan ona geçerim sürekli bir şeyler kapatıp açarım tekrardan. Yapacak bir şey bulamıyorum artık. Bir oyunun çıkmasını dört gözle beklerim, çıkınca bir hevesle indirir oynamaya başlarım, sonra kapatırım ve diğer gün 10 dakika muhabbeti yine başlar. Bilgisayarda yapılacak eğlenceli aktiviteler bakımından ne önerirsiniz? Ya da şu günlerde yapılabilecek? Kitap okumayı sevmiyorum. Aşırı sıkıcı 2. sayfadan sonra bayıyorum. Halihazırda haftada iki gün gittiğim bir basketbol akademisi var. Bunlar dışında yasak olmadığında günde 1 - 1.30 saat dışarı çıkarım.
Hocam ikide bir bilgisayara girmemek için spor yapın. Kitap okumayı sevmem demişsiniz ama her insana göre kitap vardır. Ayrıca biraz araştır, seni bilgisayar başında tutan oyun bulursun.
Aklıma gelen oyunlar:
Beyond: Two Souls
Detroit: Become Human
Mafia 2
Batlefailed 1-2-3-4-5
Bully
Bunlar şimdilik aklıma gelenler.

osu! oynayabilirsin bi noktadan sonra insana hırs yaptırıyor kendinle yarışmaya başlıyorsun.

dizi/anime/film izleyebilirsin farklı dillerde alt yazılı olacak şekilde hem bu şekilde dillere aşina olursun.

Fantastik kitaplar hatta manga okumanı tavsiye ederim normal kitaplardan sıkılıyorsan,mangalar görselli olduğu için seni daha çabuk içine çeker ve kafanda canlandırman kolay olur.

sanal çizime başlayabilirsin xp pen deco grafik tabletini öneririm.

Discord gruplarına katılabilirsin farklı insanlarla konuşmak yada onların konuşmalarını dinlemek güzel oluyor porçayın sunucusunu tavsiye ederim farklı farklı birçok insan var.

boş zamanında yemek yapabilirsin buda keyif verebilir yeni tarifler denemek eğlencelidir.

Ben de aynı durumdayım. İlaç kullanıyorum. Hem anksiyete hastasıyım hem de hiçbir şeyden zevk almama ve yapacak bir şey bulamama sorunum var.

Seninle oynayacak arkadaşlar bul olay kapandı.

Geri
Yukarı