Yapacak hiçbir şey bulamıyorum

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Yapacak bir şeyim yok, artık oyunlar eskisi kadar sarmıyor. Bilgisayara geçip Left 4 Dead 2'den başka oyun oynamıyorum resmen. Half-Life 1'i ve 2'yi bitirdim. Şimdi Episode 1'e devam etmem lazım fakat param yok, oyunu alamıyorum. Oysaki Half-Life serisi eğlendirmişti beni. İşte öyle, artık yapacak bir şey bulamıyorum. Önerileriniz nedir, ne oynayabilirim, ne yapabilirim?

Yapacak bir şeyim yok, artık oyunlar eskisi kadar sarmıyor. Bilgisayara geçip Left 4 Dead 2'den başka oyun oynamıyorum resmen. Half-Life 1'i ve 2'yi bitirdim. Şimdi Episode 1'e devam etmem lazım fakat param yok, oyunu alamıyorum. Oysaki Half-Life serisi eğlendirmişti beni. İşte öyle, artık yapacak bir şey bulamıyorum. Önerileriniz nedir, ne oynayabilirim, ne yapabilirim?

Sevdiğin türde kitap okumaya başlayabilirsin :D
kitap okumak sardığı zaman PC oyunlarından 1000 kat daha eğlenceli oluyor (bağımlılıkta yapıyor ha 😁)

Bilgisayarı satıp yol bisikleti aldım ben. Haftalık uzun turlara çıkıyorum işe gidip gelirken de bisiklet kullanıyorum. Eskiden bilgisayara pek girmiyordum sizin gibi çok da istekli değildim şu anda çok memnunum. Evde oturup durmaktansa dışarı çıkıp yeni yerler görmek daha keyifli

Çok sıkıcı geliyor. Hep aynı şeyi yapıyoruz oyun boyunca.

Hep aynı şey?
W**. Hayal gücünü kullan reis.
Farm yap, Build yap, çiftlik yap, hayvanlara eziyet et, kendi köyünü oluştur.
Hayal gücüne sal kendini MC hikaye oyunu değil direk end e gidip ejderhayı kesmeye çalışırsan sıkar tabii.

Geri
Yukarı