Yapacak bir şey bulamıyorum

Eğer bilgisayarınız kaldırıyorsa ve sağlam bir oyun ekibiniz var ise Satisfactory oyununu deneyebilirsiniz. O kadar sarıyor ki bir keresinde 12 saat aralıksız oynamıştım. 104 saatlik oyun kaydım vardı ama silindi. Daha sonradan fark ettimki işlemci 97 dereceyi görüyormuş oyundayken :D

Sabah Online değil de sevdiğin türün oyunlarını oynamayı dene, akşam da film izle ön yargılı olduğun film varsa ona da göz at.
Rekabetçi oyunlar haricinde oyun oynatabilecek bi pc yok. Zaten oyun oynamayı da pek sevmem. Film konusunda da bütün filmlere önyargılıyım :D
Para kazanmak için uğraşmalısın. Annen baban olmasa parayı nasıl bulacaksın?
Ya valla tatile çıkmasak bu sene çalışacaktım. Tatil dediğim de tanıdığın evi zaten otel falan değil de. Evde oturmayı sevmiyorum çalışacaktım dediğim gibi. Yazın tam ortasına denk geldiği için işe giremedim.
Yaşım 15 onu da söyleyeyim. 5 senedir de devletten sınavla kazandığım bursu alıyorum.

Rekabetçi oyunlar haricinde oyun oynatabilecek bi pc yok. Zaten oyun oynamayı da pek sevmem. Film konusunda da bütün filmlere önyargılıyım :D

Ya valla tatile çıkmasak bu sene çalışacaktım. Tatil dediğim de tanıdığın evi zaten otel falan değil de. Evde oturmayı sevmiyorum çalışacaktım dediğim gibi. Yazın tam ortasına denk geldiği için işe giremedim.
Yaşım 15 onu da söyleyeyim. 5 senedir de devletten sınavla kazandığım bursu alıyorum.
Hocam ben de kuaföre gittim 3 gün. En son patron dedi günlüğün 10 lira dedi. Zaten yemek parasıyla dolmuş parası 10 lira..... Sinirlendim çıktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı