Bilgisayardan zevk alamıyorum

orem.d

Decapat
Merhaba herkese, iyi günler dilerim. Biliyorum bunun gibi birçok konu var ama ben de içimi dökmek istedim. Eskiden sabahın 7'sinde kalkar akşam 8'e kadar bilgisayarda oyunlar oynardım. Oyunlardan o kadar zevk alırdım ki video izlemeye dahi vakit bulamazdım. Şimdi çocukluğumda sahip olmak istediğim oyunlara ve PC'ye sahibim. Ama artık hiç oynayasım, PC'ye bakasım gelmiyor. PC'yi açıyorum sabahtan akşama kadar sıkıla sıkıla boş boş videolar izliyorum. Belki de büyümektendir her şey. Keşke büyümeseydim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese, iyi günler dilerim. Biliyorum bunun gibi birçok konu var ama ben de içimi dökmek istedim. Eskiden sabahın 7'sinde kalkar akşam 8'e kadar bilgisayarda oyunlar oynardım. Oyunlardan o kadar zevk alırdım ki video izlemeye dahi vakit bulamazdım. Şimdi çocukluğumda sahip olmak istediğim oyunlara ve PC'ye sahibim. Ama artık hiç oynayasım, PC'ye bakasım gelmiyor. PC'yi açıyorum sabahtan akşama kadar sıkıla sıkıla boş boş videolar izliyorum. Belki de büyümektendir her şey. Keşke büyümeseydim.

Aynı ben bir ara diyordum keşke bilgisayarım olsa oldu ama artık diyorum ki keşke telefonum olsa

Eskiden oynadığım ateş ve su oyunun keyfini şimdi çıkan yeni oyunlardan alamıyorsun ah nerede o eski günler.

Arkadaş ortamınızla oynamayı deneyin, az bir süre eğlenceli gelir. Üstelik 1.8.9 Minecraft veya Sonoyuncu gibi oyunlar serbest basma ile alakalı olduğundan daha çok eğlenebilirsiniz öyle oyunlar ile, ve ne kadar basit grafikler olursa o kadar eğlenirsiniz oyunlarda. Ama yine de büyümekten dolayı sıkacaktır.

Arkadaş ortamınızla oynamayı deneyin, az bir süre eğlenceli gelir. Üstelik 1.8.9 Minecraft veya SonOyuncu gibi oyunlar serbest basma ile alakalı olduğundan daha çok eğlenebilirsiniz öyle oyunlar ile, ve ne kadar basit grafikler olursa o kadar eğlenirsiniz oyunlarda. Ama yine de büyümekten dolayı sıkacaktır.
Son oyuncu sky wars 25k (diğer minigameslerdede yaklaşık bu değerde) puanım var. 2019'dan beri oynuyorum. Kitlesi bayağı düştü ve artık sarmıyor. Arkadaşlarlada oynayacak çok oyun bulamıyoruz oyun fiyatları yüzünden. Başka oyunlar olmadığı için aynı oyunları oynamaktan sıkılıyoruz ve artık hiç oyun girmiyoruz en sonunda.

@orem.d amacınız kasılmak değil, eğlenmek olsun. Toxiclerle dalga geçin, ve yeni hesap açarsanız kasılmak isteseniz de eğlenceli gelecektir. Bedwars oynayabilirsiniz, ne kadar toxic olsa da uzun olduğundan iyi gelir.

Geri
Yukarı