Bilgisayarı Satıp PS3 Almak Mantıklı mı?

PS3 yeni oyunlar için grafiği çok düşürüyor ki zaten oyunlar daha çıkmayacak. PS3'teki oyunları seviyorsan geçebilirsin. Kırık PS3 alman daha mantıklı olur bence. Normalde böyle korsan gibi şeyleri önermiyorum ama yaşamını yitirdiği için. Onun yerine 2. el Xbox One bile bulunabiliyor ben geçen Letgo'da görmüştüm 550 TL'ye kutulu ve tek kollu bir şekilde 500GB. Biraz araştırma yaparsan bulursun bence Xbox One. Xbox One'de PS4 ile yarışır diye biliyorum.

Artık yeni çıkan oyunlar PS3 desteklemiyor. Onun yerine satacağın bilgisayar PS4 fiyatına denk geliyorsa PS4 almanı öneniririm. Fakat ben yeni değil eski oyunları oynarım diyorsan tabii PS3 alabilirsin, o senin seçimin.

Artık yeni çıkan oyunlar PS3 desteklemiyor. Onun yerine satacağın bilgisayar PS4 fiyatına denk geliyorsa PS4 almanı öneniririm. Fakat ben yeni değil eski oyunları oynarım diyorsan tabii PS3 alabilirsin, o senin seçimin.
PS4 alsa bile oyun oynayamaz, zira 500 liraya satın alacağı bir makineye oyun almak için her defasında konsolu aldığı fiyatın yarısına bir oyun alamaz. Kutulu alıp takas sistemiyle yapsın derseniz de bu sefer de en az 700 lira vermesi gerekir. Benim tavsiyem her ne kadar desteklemesem de, kırık bir PS3 ya da XBOX 360 alması olacaktır. Tabii şöyle bir sıkıntı da var, eğer bilgisayarın olmazsa yeni oyunlar ekleyemezsin bu konsollara, onu da düşün. Sadece aldığın günki oyunları oynamak zorunda kalırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı